Podzimní letenky z Vídně do Maroka: Agadir
1.8.2022

Podzimní letenky z Vídně do Maroka: Agadir

1 483

O této nabídce

V podzimních termínech se začínají objevovat levné letenky do Maroka, které byly i v nabídkách nízkonákladových dopravců během léta nedostatkovým zbožím. Kupříkladu u Ryanairu ulovíte levné letenky z Vídně do Agadiru v jižním Maroku za pěkné ceny. Nejlevnější letenky v druhé polovině října pořídíte za 1 483 Kč. Dopravce na trase létá 2× týdně (čtvrtky a neděle) – do Maroka se tedy můžete vydat na rychlou čtyřdenní otočku nebo i na delší pobyty.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Před cestou do Maroka je nutné disponovat negativním PCR testem nebo dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na jihu Maroka se vlastní kára stane nezanedbatelným pomocníkem při cestování. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Orientačně se ceny pronájmu malého vozu pohybují kolem 500 Kč / den.

Náhled letenky z Vídně do Agadiru za 1 483 Kč

Podzimní letenky z Vídně do Maroka: Agadir


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)