Podzimní letenky z Mnichova na Seychely
10.9.2021

Podzimní letenky z Mnichova na Seychely

13 664

O této nabídce

Láká-li vás podzimní výlet na exotické souostroví Seychely ležící ve vodách Indického oceánu, pak by vás mohla zaujmout aktuální nabídka letenek z dílny aerolinek Etihad Airways. Ty nabízí zpáteční letenky z Mnichova na Seychely (s příletem na hlavní ostrov Mahé) za 13 664 Kč. Tarif limituje dostupnost termínů od září do listopadu letošního roku a jejich přehledný souhrn naleznete klasicky v našem kalendáři. Základní tarif obsahuje odbavené zavazadlo s limitem 20 kg a v rámci routingu vás čeká jeden pohodový přestup v Abú Dhabí. Vyrazte na Seychely v druhé půlce listopadu, kdy využijete i státního svátku (17. 11.), od 15. do 27. listopadu >> REZERVUJ ZDE.

PS: Preferujete-li odlety z Prahy, mrkněte se na následující nabídky Qatar Airways a Turkish Airlines:

Podmínky pro cestování

Aerolinka Etihad Airways požaduje po všech cestujících (na všech letech – i v případě pouhého tranzitu via Abú Dhabí) negativní PCR test (ne starší 72 hodin).

Cesta na Seychely

Pro vstup na území Seychel musí všichni cestovatelé doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin), vyplněný zdravotnický formulář (do aplikace budete nahrávat všechny byrokratické náležitosti a lze ji vyplnit nejdříve 72 hodin před cestou na Seychely), pojištění kryjící výlohy spojené s onemocněném COVID-19 a rezervaci v certifikovaném ubytovacím zařízení.

Cesta zpět

PCR test na Seychelách si můžete zarezervovat skrze tuto stránku za 125 €. Cestovatelé využívají služeb aerolinky Etihad Airways získají navíc 15% slevu.

Vzhledem k příletu do Německa je také nutné splnit tamější podmínky vstupu (návratu). Před odletem je třeba mít vyplněný tento příjezdový formulář + se prokázat dokladem o bezinfekčnosti. K tomu můžete využít doklad o dokončeném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu), doklad o prodělané nemoci (v uplynulých 180 dnech), negativní PCR test (ne starší 72 hodin).

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.  Seychely jsou nyní zařazeny do tmavě červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

PS: Nezapomeňte, že váš hotel musí disponovat příslušnou certifikací (viz tento seznam ubytovacích zařízení).

Náhled letenky z Mnichova na Seychely za 13 664 Kč

Podzimní letenky z Mnichova na Seychely


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)