Podzimní letenky na Tenerife z Vídně
23.7.2021

Podzimní letenky na Tenerife z Vídně

1 796

O této nabídce

Nejlevnější letenky na Kanárské ostrovy v termínech na sklonku léta a začátku podzimu ulovíte v rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky na Tenerife z Vídně pořídíte za 1 796 Kč (2 310 Kč pro nečleny WDC) v několika termínech během září a října. Využijte prima cenovky a vyrazte si prodloužit léto na Tenerife.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska (vč. Kanárských ostrovů) se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Momentálně jsou cesty na Kanáry volné a stačí vyplnit tento zdravotnický formulář. Je ovšem třeba počítat také s možností, že ČR spadne mezi rizikové země (do termínu potenciální cesty zbývá ještě dost času), což by znamenalo povinnost předložit negativní test / doklad o dokončeném očkování / doklad o prodělané nemoci. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.Kanárské ostrovy jsou nyní zařazeny do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 9. – 16. 9. za 1 796 Kč (bez WDC za 2 310 Kč)
  • 16. – 23. 9. za 2 310 Kč (bez WDC za 2 824 Kč)
  • 30. 9. – 7. 10. za 1 796 Kč (bez WDC za 2 310 Kč)
  • 7. – 14. 10. za 1 796 Kč (bez WDC za 2 310 Kč)
  • 14. – 21. 10. za 1 796 Kč (bez WDC za 2 310 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Tenerife se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Tenerife bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmů jsou již během podzimu daleko příznivější než během letních prázdnin – např. v příkladovém termínu vyjde pronájem malého vozu na 3 200 Kč/týden.

Náhled letenky z Vídně na Tenerife za 1 796 Kč

Podzimní letenky na Tenerife z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)