Podzimní letenky na Lanzarote: z Norimberku nebo Bratislavy
3.10.2023

Podzimní letenky na Lanzarote: z Norimberku nebo Bratislavy

1 077

O této nabídce

Přestože začátek podzimu zatím přináší veskrze příjemné počasí, určitě později také dojde na sychravo a plískanice. A to je přesně čas, kdy je nejlepší ze středoevropského prostoru utéci do míst, kde je stále spoleh na sluneční paprsky! Takovou destinací jsou rozhodně Kanárské ostrovy. Zabruste proto do rezervačního systému aerolinky Ryanair, kde ulovíte levné letenky na Lanzarote, a buďte na příchod sychravých dnů připraveni. Nejlevnější zpáteční letenky na Lanzarote (ACE) pořídíte při odletu z Norimberku (NUE) – např. v termínu od 12. do 16. listopadu za 1 077 Kč. Pokud máte bavorské letiště až příliš daleko, mohly by vás potěšit také levné letenky z Bratislavy (BTS), jejichž ceny startují na necelých 2 tisících Kč.

Veškeré informace o letišti na Lanzarote (ACE), vč. tipů na dopravu z letiště do Arrecife nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

Lanzarote čeká…

Lanzarote je jedním ze sedmi Kanárských ostrovů, ale spíše než africkou půdu připomíná měsíční krajinu. Zvlněná země je poseta stovkami živelných sopek, kráterů a trhlin. Tuhle tak trochu jinou krásu nejvíce oceníte v národním parku Timanfaya, kde úplně cítíte tu energii, jak tam kdysi protékala masa žhavé lávy. Vydejte se pod zem, do jeskyní Jameos del Aqua, žasněte nad jejich nádherou. Jeskyně jsou impozantní nejen po vizuální, ale i akustické stránce, pořádají se zde koncerty vážné hudby. V zimních měsících je pobřeží opuštěné a studená voda Atlantiku omývá prázdné pláže. Lanzarote má zvláštní atmosféru, která vás očaruje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislavaprůvodce parkováním na letišti Norimberk.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V podzimních termínech můžete počítat s cenami pronájmu kolem 600 Kč / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Norimberku na Lanzarote za 1 077 Kč

Podzimní letenky na Lanzarote: z Norimberku nebo Bratislavy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Lanzarote (ACE)

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)