Podzimní letenky do Skotska: z Bratislavy do Edinburghu
7.8.2022

Podzimní letenky do Skotska: z Bratislavy do Edinburghu

564

O této nabídce

Ceny letenek z Prahy do Edinburghu (ať již od easyJetu nebo Ryanairu) visí v poslední době poněkud výše, než jsme dříve byli zvyklí. Pokud vám ale nedělá problém za odletem dojet do Bratislavy, máte možnost ulovit levné letenky do Skotska doslova za pár stovek. Třeba v příkladovém termínu od 7. do 14. září si do Edinburghu zaletíte za parádních 564 Kč. Ceny dalších letenek během září a začátku října se pohybují kolem jedné tisícikoruny.

PS: V případě preference odletu Prahy seženete do dvou tisíc Kč letenky ve dvou termínech na přelomu devátého a desátého kalendářního měsíce.

Podmínky pro cestování

Cesta do Skotska

Při cestě do Skotska již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Cestování do Velké Británie je zkrátka „jako dřív“.

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá do Skotska!

Zem tajemstvím opředených vřesovišť s melancholickým počasím a z dáli znějícími tóny dud. Edinburgh je klenotem celého Skotska, Královská míle vás provede od jeho pyšně se tyčícího hradu přes tři kostely až ke královskému paláci a opatství v Holyroodu. Poté se vydejte na pouť až na daleký sever, do větrem ošlehaných kopců a malebných údolí mezi nimi, do krajiny opuštěné, vzpurné, ale i odměňující, a to svou krásou a výhledy do dáli. Zavítejte na Isle of Skye, nazývaný výkladní skříní Skotska, romantické zříceniny tam zdobí zvlněný kraj.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání krás Skotska bude jistě vlastní automobil. Mrkněte se do naší autopůjčovny na nabídku dostupných vozů v termínu vaší plánované cesty a nenechte nic náhodě. Během letošního roku je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. Pronájem malého auťáku ve Skotsku vyjde během září na cca 1 tisíc Kč/den, což je velmi slušná cena!

Náhled letenky z Bratislavy do Edinburghu za 564 Kč

Podzimní letenky do Skotska: z Bratislavy do Edinburghu


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Edinburgh (EDI)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)