Podzimní letenky do Kostariky z Berlína
16.6.2021

Podzimní letenky do Kostariky z Berlína

11 432

O této nabídce

Návštěva středoamerické Kostariky láká nejednoho cestovatele. Využijte aktuálně dostupného tarifu letecké společnost Air France a vyrazte objevovat kostarickou džungli i si užít relaxu na tamějších krásných plážích. Zpáteční letenky do Kostariky (San José) jsou nyní dostupné z Berlína za 11 432 Kč. Nejvíce termínů připadá na září a říjen letošního roku, ale pár jich v našem kalendáři naleznete také na leden 2022. Základní tarif „Light“ obsahuje příruční zavazadlo a v rámci routingu vás v obou směrech čeká jeden svižnější přestup na letiště Charlese de Gaulla v Paříži.

Letecká společnost Air France umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Za účelem vstupu na území Kostariky sice není třeba žádný negativní test. Vystačíte si s vyplněným registračním formulářem a cestovním pojištěním kryjící výlohy spojené s léčbou nemoci COVID-19 – ideálně od společnosti INS (alternativně lze i od jiné kostarické společnosti či mezinárodní cestovní pojištění – kde však musí být vyšší pojistné krytí). Původně relativně drahé pojištění je nyní levnější díky nižším povinným limitům (20 000 USD pro lékařské ošetření a 2 000 USD na nemocniční ubytování) a vyjde na cca 10 USD/den.

Aktuální informace k cestám do Kostariky sledujte na webu Visit Costa Rica anebo na stránkách Velvyslanectví ČR v Bogotě.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kostarika, stejně jako téměř všechny mimoevropské destinace, spadají do tmavě červené kategorie zemí. To znamená vyplnit příjezdový formulář a podstoupit negativní AG test na COVID-19 ještě před odletem z dovolené. Test nesmí být v době odletu starší 48 hodin. PCR test musíte podstoupit ve své domovině, a to nejdříve 5. den po návratu (do té doby je třeba setrvat v karanténě). Podmínky se ovšem do doby vaší cesty mohou ještě změnit.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravců Air France
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (velké & malé) s limitem 10 + 2 kg
  • Dostupnost: září & říjen 2021 + leden 2022
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na území Kostariky se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud nechcete strávit celou dovolenou na jednom místě, bude půjčení vlastní káry v Kostarice tou ideální volbou. Mrkněte se do naší autopůjčovny a road-trip nabere reálné obrysy…

Náhled letenky z Berlína do Kostariky za 11 432 Kč

Podzimní letenky do Kostariky z Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)