Podzimní Island z Vídně – levné letenky do Keflavíku
20.9.2023

Podzimní Island z Vídně – levné letenky do Keflavíku

1 341

O této nabídce

Zlevněné letenky na Island dnes ulovíte u Wizz Airu. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Keflavíku (KEF) na vás v rezervačním systému aerolinky čekají od 1 341 Kč (na nejnižší ceny tradičně dosáhnou cestovatelé disponující členstvím ve WDC, zatímco ostatní si pár stokorun připlatí). Spojení bude během zimního letového řádu k dispozici 2× týdně (středa a neděle).

Veškeré informace o letišti v Keflavíku (KEF), vč. tipů na dopravu z letiště do Reykjavíku, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

I zimní Island má své kouzlo

Proč jet na Island v zimě? Těch důvodů je několik. Kdo by nechtěl vidět zasněženou islandskou krajinu, zmrzlé vodopády a jezera, aktivní sopky vyčnívající z bílé peřiny, sopečné pouště zasypané sněhovým popraškem a v neposlední řadě – polární záři! Vedle Norska je Island další perfektní lokalitou na pozorování Aurory Borealis. A nebojte, počasí v zimě zde není tak strašné, jak by si každý díky poloze ostrova představoval. Jen určitě nezapomeňte na kulichy a rukavice!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku přesně ve vašem termínu. Využít můžete i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cestování na Island je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Náhled letenky z Vídně do Keflavíku za 1 341 Kč

Podzimní Island z Vídně – levné letenky do Keflavíku


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)