Podzimní Irsko z Prahy: letenky do Dublinu
2.6.2023

Podzimní Irsko z Prahy: letenky do Dublinu

1 488

O této nabídce

Využijte zlevněných letenek do Irska a vyrazte poznávat jeho přírodní krásy, starobylé hrady a nasávat atmosféru i „Guiness“ v uličkách Dublinu. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Dublinu v říjnových termínech za 1 488 Kč. Nejlevnější letenky ulovíte zpravidla na týdenní pobyty, přičemž odlety vždy připadají na úterý nebo středu. Kratší termínové kombinace (např. od středy do neděle) vyjdou na cca sedmnáct stokorun.

Veškeré informace o letiště v Dublinu (DUB), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města či Jeruzaléma, naleznete v našem novém průvodci.

Za krásami Irska

Štědré Irsko dalo světu chuť opojné whiskey a černého piva, další poklady ale tahle nádherná země ukrývá na vlastní půdě. Majestátní útesy tam lemují rozeklané pobřeží a mezi věčně zelenými vrchy a planinami sedí křišťálová jezera. Přehlídce kopců kraluje pohoří Wicklow natolik úchvatné, že je často nazýváno irskými zahradami. Tak se vydejte poznávat dechberoucí krajinu i romantické zříceniny připomínající dávnou minulost. Středověké město Galway je protkáno malebnými uličkami a Dublin zase hraje chytlavou muzikou. V belfastské loděnici byl postaven samotný Titanik, dneska tam najdete jeho muzeum.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

Cestování do Irska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Irsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 488 Kč

Podzimní Irsko z Prahy: letenky do Dublinu


Bude se hodit

Letiště Dublin (DUB)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)