Podzimní Aljaška z Mnichova či Berlína
25.7.2023

Podzimní Aljaška z Mnichova či Berlína

11 678

O této nabídce

Divoká, nespoutaná a naprosto vám vyrazí dech. Taková je Aljaška, kam si zaletíte z Mnichova či Berlína v září a říjnu na křídlech United Airlines a Lufthansy za velmi sympatickou cenu. V případě odletů z Mnichova vás zpáteční letenky s jedním přestupem v Chicagu vyjdou na 11 678 Kč. Pokud poletíte z hlavního města Německa, čekají vás dva přestupy a cenovka 11 886 Kč (přestupy čekejte ve Washingtonu a Chicagu po cestě tam a Denveru a Frankfurtu po cestě zpátky). Vydejte se do divočiny například v termínu od 6. do 18. října.

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Odbavené zavazadlo vás vyjde na příplatek 65 € za směr. Během zaoceánského letu se bude podávat občerstvení a nápoje.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm + osobní věc
  • Dostupnost: září & říjen 2023
  • Termíny:

Na Aljašku se budete rádi vracet

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Rozhodně si nezapomeňte zarezervovat auto. Snadno tak učiníte přes naši autopůjčovnu, kde vás ideální vůz vyjde od 4 770 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Při cestě do USA si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Koronavirové podmínky vstupu byly letos kompletně zrušeny, více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova na Aljašku za 11 678 Kč
Podzimní Aljaška z Mnichova či Berlína

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)