Panama: podzimní letenky z Mnichova do Panama City
22.6.2023

Panama: podzimní letenky z Mnichova do Panama City

10 814

O této nabídce

Vyrazte za zážitky do střední Ameriky. V nabídce letecké společnosti Air Canada momentálně ulovíte zpáteční letenky z Mnichova do Panamy za pěknou cenu 10 814 Kč. Letenky v základní tarifu „Economy Basic“ zahrnují přepravu standardního příručního zavazadla, s nímž by by cestování po Panamě neměl být problém. Cestou vás v obou směrech čeká jeden pěkný přestup v kanadském Torontu (YYZ), díky čemuž se jedná o jedno z  nejrychlejších možných spojení ze střední Evropy do Panamy. Dostupné termíny tradičně shrnujeme v našem přehledném kalendáři – na výlet lze vyrazit během listopadu a první poloviny prosince.

Akční letenky do Panamy

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Panamy

Cestování do Panamy je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Panamě“.

Přestupy v Kanadě

Za účelem i pouhého přestupu v Kanadě, musíte disponovat elektronickou registraci eTA. Všechny další podmínky již byly odstraněny. Užitečné odkazy i aktuální informace sledujte v našem průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Náhled letenky z Mnichova do Panamy za 10 814 Kč

Panama: podzimní letenky z Mnichova do Panama City


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)