Ostrov všech živlů: na Island z Vídně v červnu a červenci
4.6.2024

Z Vídně na živelný Island v červnu a červenci

od 1 450

O této nabídce

Není tomu tak dávno, co jsme ti přinesli tip na letenky z Prahy na Island za 4 686 Kč. Pokud ti přestupy příliš nevoní a nevadí ti sbalit se do menšího báglu, chceš výrazně ušetřit na letenkách, či je pro tebe prostě lepší odlet z hlavního města Rakouska, potěší tě náš dnešní příspěvek. Aerolinka Wizz Air totiž nabízí zpáteční letenky na Island z Vídně přímým letem, které ulovíš od 1 450 Kč. Termíny za skvělou cenu jsou dostupné v červnu a červenci na týdenní či delší pobyty, tak objev živelný Island například v termínu od 18. června do 3. července.

Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud s sebou vezmeš alespoň jednoho dalšího parťáka, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně letenky máš jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš v rámci služby Priority od 1 228 Kč v jednom směru. Odbavený bágl do 10 kg tě vyjde od 1 108 Kč za směr.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ostrov všech živlů

Přírodní krásy na Islandu nabízí mix toho nejkrásnějšího z Norska, Skotska, Irska a Nového Zélandu. Aktivní sopky, horké geotermální prameny a gejzíry, majestátní ledovce, vysoké hory, zelené louky a masivní vodopády – to vše pohromadě na jednom ostrově. Velkou výhodou je také samozřejmě 24hodinové sluneční světlo, díky kterému nejsi omezen v poznávání místní krajiny (maximálně vlastní únavou). Turismus se zde začíná čím dál tím více regulovat, tak sem vyraz, dokud to jde!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Samozřejmostí na Islandu je půjčení si vlastní káry, díky které pohodlně objedeš všechna nádherná místa. Při plánování se podívej do naší autopůjčovny, kde tě ideální vůz vyjde od 1 136 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně na Island za 1 450 Kč
Ostrov všech živlů: na Island z Vídně v červnu a červenci

Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)