Open-jaw letenky z Vídně do Thajska a návratem do Frankfurtu
24.3.2022

Open-jaw letenky z Vídně do Thajska a návratem do Frankfurtu

7 866

O této nabídce

Thajské království plánuje od příštího týdne zrušit povinnost předkládat negativní test před cestou do země! Ano, stále je ještě potřeba splnit další podmínky vstupu, ale rozhodně se jedná o příjemné usnadnění cestování. A když tu máme takovou pozitivní zprávu, tak na ni navážeme i pěkným tipem na letenky do Thajska!

V nabídce saúdskoarabské aerolinky Saudia ulovíme letenky do Bangkoku za parádních 7 866 Kč! Abychom se na tuto cenu dostali, bude si třeba trochu pohrát s cestovním itinerářem. Poskládáme si proto tzv. „open-jaw letenky“, kdy odlet bude alokován do rakouské Vídně, zatímco návrat do německého Frankfurtu. Jistě, není to nabídka pro každého, ale naší optikou je rozhodně velmi zajímavá. Bonusem je jistě také odbavené zavazadla v základní ceně. Naopak drobným negativem může pro někoho být zákaz servírování alkoholických drinků na palubě a delší přestupy v Džiddě.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Od 1. dubna již před cestou do Thajska není nutné předkládat negativní PCR test. V rámci programu „Test & Go“  budete potřebovat doklad o očkování (viz Evropský COVID pas) + formulář aka Thailand Pass, cestovní pojištění a 1denní karanténa ve vybraném hotelu (vč. kontrolního PCR testu).

Kompletní podmínky, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Bangkoku

Thajci jej nazývají městem andělů, my mu říkáme město hříchu. Bangkok je svobodnou metropolí, kde transsexuálové potkávají buddhistické mnichy, kde kolem honosných zlatých chrámů vyrůstají skleněné mrakodrapy, kde je klid meditace nestoudně protínán zvuky nekončících párty. Bangkok je zkrátka zážitkem na celý život, tak okuste to hříšné jablko, projednou nebudete vyhnáni z ráje. Roztočte to v šílené Khao San, vyrazte si z kopýtka na Soi Cowboy. Navštivte ale i úchvatný chrám úsvitu Wat Arun, relaxujte v zahradách Bang Krachao a jeďte smlouvat na plovoucí trhy!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku s návratem do Frankfurtu za 7 866 Kč

Open-jaw letenky z Vídně do Thajska a návratem do Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)