Omán: z Prahy do Maskatu od října do března
13.9.2023

Omán: z Prahy do Maskatu od října do března

od 4 407

O této nabídce

Omán se čím dál tím víc těší popularitě, byla by tedy škoda jej nenavštívit. S velmi pěknou nabídkou přichází aerolinka Pegasus Airlines, která nabízí letenky z Prahy do Maskatu, jejichž cena začíná na 4 407 Kč. Termínů je k mání více než dost od letošního října do března příštího roku. Jako příkladový termín uvádíme odlet 30. listopadu a návrat 11. prosince. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu (SAW).

Zdarma si na palubu aerolinky Pegasus můžete vzít příruční zavazadlo s max. rozměry 55 × 40 × 20 cm. Odbavené zavazadlo do 20 kg si přikoupíte za poplatek ve výši 38 € v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za krásami Ománu

Omán je pouští, ale i oázou. Nekonečné oranžové písky, duny a karavany velbloudů střídá zeleň a banánové plantáže. Na obzoru se zdvihají skaliska a země praská, vytvářejíc úchvatné kaňony. S trochou štěstí můžete potkat divoké přímorožce a elegantní gazely. Jak je krásná ománská příroda, tak nádherná jsou i města a jejich obyvatelé. Nenajdete tu věžáky ani skleněné budovy, jen vřelost beduínů a arabskou tradici. Ulice voní kadidlem a ženy nosí barevné šaty. Zavítejte do přístavního Maskatu pro slaďoučké datle a šperky z perleti. Ubytujte se v jednom z luxusních resortů a nechte se rozmazlovat, Omán si vás získá.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Všechna místa z vašeho itineráře pohodlně objedete pomocí půjčeného auta. To si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás vyjde od 822 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Pro cesty do Ománu potřebujete pojištění kryjící výlohy spojené s COVID-19 a vízum. To si zařídíte online nebo ho získáte „on arrival“. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Ománu“.

Náhled letenky z Prahy do Maskatu za 4 407 Kč
Omán: z Prahy do Maskatu od října do března


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)