Nové linky do USA: z Berlína do New Yorku nebo Los Angeles
8.6.2022

Nové linky do USA: z Berlína do New Yorku nebo Los Angeles

6 555

O této nabídce

Mladá norská aerolinka Norse Atlantic Airways dnes oznámila plány na založení nové báze v Berlíně. A zpráva je to velice zajímavá také pro české cestovatele – zejména pak pro ty, kterým nevadí létat z německé metropole a zvládnou cestovat nalehko (jedná se totiž o nízkonákladovou aerolinku). Norse v druhé polovině srpna zahájí provoz na dvou linkách z Berlína do USA: každý den se bude létat do New Yorku a třikrát týdně také do Los Angeles. Z rezervačního sytému dopravce vyplývá, že s linkami se prozatím počítá do konce letního letového řádu (tj. do konce října). Tamtéž poté levné letenky do USA ulovíte: zpáteční letenky z Berlína do New Yorku začínají na 6 555 Kč a ty do Los Angeles za 7 680 Kč.

PS: Co čekat od Norse? Napsali jsme pro Tebe užitečného průvodce. 🙂

Letový řád

Nová linka do New Yorku

Spojení mezi Berlínem a newyorským letištěm JFK bude provozováno každý den. Inaugurační let se uskuteční 17. srpna 2022.

 • Berlín – New York -> 19:20 – 22:00
 • New York – Berlín -> 00:30 – 14:45

Nová linka do Los Angeles

S linkou z Berlína do Los Angeles se v letovém řádu aerolinky počítá od 18. srpna 2022. Létat se bude celkem 3× týdně – ve směru do USA ve středu/pátek/neděli a ve směru do Evropy v úterý/čtvrtek/sobotu.

Časy odletů a příletů jsou každý den jiné. Ve směru do Spojených států amerických cestovatele v letadle čeká 12 hodin, zatímco v obráceném gardu bude cesta o hodinu rychlejší.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Norse
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo (45 × 36 × 22 cm)
 • Dostupnost: srpen – říjen 2022
 • Příkladové termíny:
  • New York
   • 20. – 27. 8. za 6 555 Kč
   • 27. 8. – 3. 9. za 6 555 Kč
  • Los Angeles
   • 24. 8. – 1. 9. za 7 680 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 6 555 Kč

Nové linky do USA: z Berlína do New Yorku nebo Los Angeles

Náhled letenky z Berlína do Los Angeles za 7 680 Kč

Nové linky do USA: z Berlína do New Yorku nebo Los Angeles


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)