Nová linka z Prahy do Arménie: letní Jerevan
22.6.2023

Nová linka z Prahy do Arménie: letní Jerevan

1 660

O této nabídce

Již v pondělí, 26. června 2023, bude zahájen provoz na nové lince z Prahy do Arménie. Nízkonákladová aerolinka Wizz Air začne pravidelně létat z Letiště Václava Havla (PRG) do Jerevanu (EVN). Cestovatelé se během letních měsíců mohou těšit na dvě týdenní rotace (pondělí a pátek). V zimním letovém řádu dojde poté k jejich posunutí na sobotu a úterý. Aktuálně nejlevnější letenky z Prahy do Arménie ulovíte v rezervačním systému dopravce za 1 660 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si připlatí 10 € / směr), a to v termínu od 1. do 8. září 2023. Další levné letenky, v cenových hladinách kolem 2 tisíc Kč, pořídíte v termínech na přelomu srpna se zářím a také po čas první poloviny devátého kalendářního měsíce.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Za zážitky do Arménie

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

Podmínky pro cestování

Cesta do Arménie

Cestování do Arménie je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Arménii“.

Náhled letenky z Prahy do Jerevanu za 1 660 Kč

Nová linka z Prahy do Arménie: letní Jerevan


Bude se hodit

Letiště Jerevan (EVN)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)