Nová linka Wizz Airu z Vídně do Albánie: Kukes
5.2.2022

Nová linka Wizz Airu z Vídně do Albánie: Kukes

487

O této nabídce

Příjemnou novinku včera zveřejnila maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air, která začne od letních měsíců létat na nové letiště v severoalbánském městě Kukes. Po Tiraně se tak bude jednat o druhé albánské letiště, kam si cestovatelé ze střední Evropy budou moci na křídlech Wizz Airu zaletět. Rezervační systém dopravce nabídne celkem čtyři pravidelné linky do města Kukes, a to z Basileje, Karlsruhe, Memmingenu a Vídně. Právě posledně zmiňována linka z Vídně bude pro našince nejatraktivnější.

Oznámení o nových linkách s sebou přineslo i velmi lákavé ceny na prvních letech. Zaleťte si do Albánie během června díky zpátečním letenkám z Vídně do Kukes za 487 Kč! Dostupné jsou prakticky jakékoliv termínové kombinace na začátku léta. Trasa z Vídně bude v provozu 2× týdně, vždy v sobotu a úterý.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset trochu pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Před cestou do Albánie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Albánie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air 
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen 2022
 • Termíny:
  • 4. – 7. 6. za 560 Kč (bez WDC za 1 048 Kč)
  • 4. – 11. 6. za 633 Kč (bez WDC za 1 121 Kč)
  • 11. – 14. 6. za 560 Kč (bez WDC za 1 048 Kč)
  • 11. – 18. 6. za 560 Kč (bez WDC za 1 048 Kč)
  • 18. – 21. 6. za 633 Kč (bez WDC za 1 121 Kč)
  • 18. – 25. 6. za 633 Kč (bez WDC za 1 121 Kč)
  • 21. – 28. 6. za 487 Kč (bez WDC za 975 Kč)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz poznávat Albánii

Albánie po dlouhou dobu žila vlastním životem, ostatními zapomenutá – dnes se ale otevírá světu. Buďte mezi prvními, kdo bude popíjet sladký nápoj bozë na plážích u Jaderského moře, putovat opuštěnou krajinou a zdolávat vrcholy, jejichž výhledy jsou čarovné. Albánie je báječnou destinací pro milovníky historie a odlišné kultury, než jakou známe ze středoevropských regionů. Zaleť si do Albánie!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kukesi za 487 Kč
Nová linka Wizz Airu z Vídně do Albánie: Kukes

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)