Normandie: přímé lety z Mnichova na ostrov Jersey
31.3.2023

Normandie: přímé lety z Mnichova na ostrov Jersey

3 523

O této nabídce

Rádi objevujete neustále nová místa? Pak pokračujte ve čtení úvodníku k našemu nejčerstvějšímu letenkovému tipu. My na otázku v odpovídáme hlasitě a důrazně „ANO“, proto se snažíme lovit i letenky do netradičních a méně navštěvovaných destinací. Dnes za takovou nabídkou nemusíme mířit ani mimo evropský kontinent. Posvítíme si totiž na akční letenky na ostrov Jersey, které se objevily v rezervačním systému německé aerolinky Lufthansa.

Nevíte, kde přesně ostrov Jersey leží? Jedná se největší z tzv. „Normanských ostrovů“ nacházejících se mezi Francií a Velkou Británií. Konkrétně ostrov Jersey je vzdálen pouhých 22 kilometrů od francouzských břehů a Normandie. Zpáteční letenky z Mnichova na ostrov Jersey nyní pořídíte za raritní cenu 3 523 Kč. Navíc se jedná o přímé lety operované aerolinkou Air Dolomiti. Základní tarif „Economy Light“ obsahuje přepravu klasického příručního zavazadla. Dostupné termíny připadají na druhou polovinu září a celý říjen – létá se ale pouze 1× týdně (každou sobotu).

Na ostrov Jersey se za zajímavou cenu dostanete také z Prahy, odkud zpáteční letenky ve stejných terminech vyjdou na 5 361 Kč. Cestou do Normandie vás čekají dva rychlé přestupy – do Mnichova, odkud letí přímý spoj, se totiž dostanete prvním ranním spojem z Prahy přes Frankfurt. Tento „hopper“ jistě ocení každý fanoušek letectví.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Jersey

Ostrov Jersey je oficiálně součástí Velké Británie. Před cestou nepotřebujete disponovat žádnou „COVID byrokracií“, ale neměli byste si zapomenout cestovní pas! Detailní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Alespoň na dva dny si na ostrově Jersey půjčte automobil a celý si ho pořádně objeďte! Průměrná cena pronájmu menšího vozu vyjde v podzimních měsících na cca 1 600 – 2 000 Kč/den. Nabídku dostupných vozů tradičně naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Mnichova do Jersey za 3 523 Kč

Normandie: přímé lety z Mnichova na ostrov Jersey

Náhled letenky z Prahy do Jersey za 5 361 Kč

Normandie: přímé lety z Mnichova na ostrov Jersey


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air Dolomiti

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)