Nízkonákladově z Prahy do New Yorku
21.7.2022

Nízkonákladově z Prahy do New Yorku

7 999

O této nabídce

Pokud je pro vás prioritou při výběru letenky cena, pak by vás jistojistě měla zaujmout následující nabídka levných letenek do New Yorku. Do „Big Apple“ se můžete vypravit nízkonákladově z Prahy za krásnou cenu 7 999 Kč! Síly v rámci vašeho routingu spojí dvě lowcostové aerolinky z holdingu IAG (mj. British Airways a Iberia) – Vueling, který bude operovat evropské segmenty vaší cesty, a Level, jehož služeb využijete na letech přes Atlantik.

V rámci obou směrů vás čeká jeden přestup v Barceloně. Cestou do USA bude svižný a na zpáteční cestě si lze vybrat, jestli opět zvolíte rychlou variantu nebo si stopover protáhnete a uděláte volné odpoledne v Katalánsku.

PS: Vyšší tarif „Comfort“ obsahující odbavené zavazadlo (á 23 kg) + občerstvení na palubě je dostupný za příplatek á 55 €/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do New Yorku

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 7 999 Kč

Nízkonákladově z Prahy do New Yorku


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Level

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)