Nice z Vídně během listopadu a prosince za pár korun
6.11.2023

Nice z Vídně během listopadu a prosince za pár korun

488

O této nabídce

Dopřejte si pohodovou dovolenou na jihu Francie, kam si levně zaletíte díky aerolince Wizz Air. Ta nabízí zpáteční letenky do města Nice z Vídně, které pořídíte za 488 Kč. Opět u tohoto dopravce platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence. Termíny za tuto skvělou cenu ulovíte na termíny v listopadu a prosinci letošního roku. Co třeba odlet 22. a návrat 26. listopadu?

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm si přikoupíte v rámci služby Priority od 788 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 802 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a navštivte i malebné okolí Nice. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 453 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Do Francie se podíváte zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 488 Kč
Nice z Vídně během listopadu a prosince za pár korun


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)