New York, Boston a Baltimore za skvělé ceny z Berlína
21.11.2022

New York, Boston a Baltimore za skvělé ceny z Berlína

6 616

O této nabídce

V minulém týdnu jsme vás upozorňovali na extra levné letenky z Berlína do USA (New York a Miami) od 5 738 Kč servírované aerolinkou Norse. A dnes tu máme další šťavnatou nabídku, tentokráte od konkurenční islandské letecké společnosti Play. Mladá aerolinka nabízí zpáteční letenky z Berlína do Baltimoru, Bostonu či New Yorku (perifernější letiště Stewart) za krásnou cenu 6 616 Kč! Letenky jsou přitom dostupné na velké množství termínů po celou zimu – od ledna do března.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 6 616 Kč

New York, Boston a Baltimore za skvělé ceny z Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)