Lednový New York nebo Miami z Berlína
16.11.2022

Lednový New York nebo Miami z Berlína

5 738

O této nabídce

V nabídce mladé norské letecké společnosti Norse Atlantic Airways se objevují velmi levné letenky do Spojených států amerických! Zpáteční letenky na přímých letech z Berlína do New Yorku na povánoční výprodeje pořídíte za 5 738 Kč. Vydat se můžete také do Fort Lauderdale ležícího v těsném sousedství Miami (taktéž přímým letem), a to za 6 680 Kč. Na slunné Floridě si vystačíte s malým příručním zavazadlem, které je obsaženo v ceně základního tarifu. Pokud byste se v New Yorku při nákupech rozšoupli, můžete si snadno dokoupit odbavené zavazadlo pouze na zpáteční cestu (s limitem 15 kg vyjde na 60 USD / s limitem 23 kg na 70 USD). Norse je klasická nízkonákladová aerolinka, nezapomeňte si proto do batůžku přibalit svačinu.

Náš tip: Nakombinujte si open-jaw letenky po ose Berlín – New York & Fort Lauderdale – Berlín za 6 208 Kč. Užijete si zimní New York a potom si prohřejete tělo na Floridě. Přelet mezi oběma městy pořídíte u Spiritu nebo Frontieru doslova za pár stovek. Klasičtí dopravci jako Delta či United nabízí jednosměrné letenky do 15 stokorun.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Norse
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo (45 × 36 × 22 cm)
 • Dostupnost: leden 2023
 • Termíny:
  • New York za 5 738 Kč 
   • odlety: 12. / 17. / 19. / 24. / 26.
   • návraty: 15. / 20. / 22. / 25. / 27. / 29.
  • Fort Lauderdale (Miami) za 6 680 Kč
   • odlety: 11. / 13. / 15. / 22. / 25. / 27.
   • návraty: 15. / 22. / 25. / 29.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 5 738 Kč

Lednový New York nebo Miami z Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Norse Atlantic Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)