Nejlevnější letenky do Nepálu: z Vídně a návratem do Paříže / Frankfurtu
9.1.2024

Nejlevnější letenky do Nepálu: z Vídně a návratem do Paříže / Frankfurtu

8 991

O této nabídce

Nejlevnější letenky do Nepálu s odletem z nedalekých letišť pořídíte v nabídce letecké společnosti Air India. Parádní open-jaw letenky si poskládáte na půdorysu cest z Vídně (VIE) do Káthmándú (KTM) a návratem do vybrané z evropských metropolí. V Na nejnižší ceny se dostanete v případě návratu do Paříže (CDG), kdy vás nejlevnější letenky vyjdou na 8 991 Kč (např. v termínu od 2. do 17. listopadu) – mnoho dalších termínů po celý rok  pořídíte za ceny v rozmezí od 9 do 10 tisíc Kč. Komfortnější volbou, vzhledem k návratu do ČR, může být výběr zpátečního segmentu po ose Káthmándú – Frankfurt (FRA). V případě takové kombinace vás letenky do Nepálu vyjdou na 11 722 Kč.

Routing v obou směrech zahrnuje jeden přestup v indickém Dillí (DEL). Štědrá zavazadlová politika dopravce vám umožní bezplatně přepravit hned dva kusy odbavených zavazadel, tj. až 46 kg. Termíny jsou s větší či menší dostupností rozesety téměř během celého kalendářního roku 2024. Omrkněte naše kalendáře níže.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nepálu

Cestování do Nepálu je již  „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou zůstává povinnost disponovat turistickým vízem, které ale snadno získáte po příletu do Káthmándú. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Nepálu“.

Náhled letenky z Vídně do Káthmándú a návratem do Paříže za 8 991 Kč

Nejlevnější letenky do Nepálu: z Vídně a návratem do Paříže / Frankfurtu
Náhled letenky z Vídně do Káthmándú a návratem do Frankfurtu za 11 722 Kč

Nejlevnější letenky do Nepálu: z Vídně a návratem do Paříže / Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air India

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)