Nejen srpnové prodloužené víkendy v Lotyšsku: Riga z Prahy
26.7.2021

Nejen srpnové prodloužené víkendy v Lotyšsku: Riga z Prahy

398

O této nabídce

Hledáte pěkný tip na letní prodloužený víkend? Co takhle lotyšská Riga? Letenky z Prahy do této pobaltské metropole ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za „směšné částky“. Linka je operována 3× týdně (úterý, čtvrtek a sobota) a na základě těchto rotací poskládáme prodloužené víkendy – od čtvrtka do soboty (2,5 dne čistého pobytu a 2 noci) nebo od soboty do úterý (2 dny čistého pobytu a 3 noci). Nejlevnější letenky z Prahy do Rigy za 398 Kč (viz inzerovaná částka) pořídíte v závěru srpna. Ale i během takřka celého září je ulovíte za fajn ceny, které se pohybují do jedné tisícikoruny.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Lotyšska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Lotyšska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Rize.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Lotyšsko je aktuálně zařazeno do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz na prodloužený víkend do Rigy a Lotyšska

Tíhne vaše srdce ke zdobné secesi? Pak není lepší místo než lotyšská Riga. Procházejte se ulicemi a nechte se unášet všemi těmi přírodními motivy kroutícími se kolem oken a vstupních portálů, polonahými bohyněmi a jejich rozpuštěnými vlasy, precizně vytesanými do kamene. Obdivujte kresby a malby secesního muzea. Nezapomeňte ale ani na přírodu téhle pobaltské země, pobřeží Jūrmala, doslova pobřeží, je lemováno bílými písky a průzračnou vodou ledově studeného moře. Malebná krajina podél řeky Gauja je zdobena rozeklanými skalisky a prorůstá černými lesy, za zpěvu ptáčků jí vedou nádherné procházky.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Rize (případně i kdekoliv jinde na území Lotyšska) se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 398 Kč

Nejen srpnové prodloužené víkendy v Lotyšsku: Riga z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)