(Nejen) prodloužené víkendy v Istanbulu z Prahy
10.10.2022

(Nejen) prodloužené víkendy v Istanbulu z Prahy

2 567

O této nabídce

Zpříjemněte si některý ze zimních víkendů návštěvou tureckého Istanbulu – úchvatného města plného kulturního poznání. S letenkami od tureckého low-cost dopravce Pegasus Airlines se dostanete od ledna až do března příštího roku z Prahy do Istanbulu jen za 2 567 Kč, a to se opravdu vyplatí. V nabídce je široká škála termínů na prodloužené víkendy i delší výlety. Poletíte s námi?

V ceně letenky je zahrnuta přeprava většího příručního zavazadla o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku od 7 EUR, dle vybraného letu a času rezervace.

Istanbul plný kontrastů

Pluju po Evropě, pluju po Evropě… a už pluju po Asii… To lze směle konstatovat během dobytí Istanbulu při plavbě po Bosporu. Je nádherný, originální a mimořádně kontrastní. Evropská část totiž mnohem více připomíná Asii a naopak. Zatímco v Evropě se s dalšími miliony lidí ztrácíte v uličkách Velkého bazaru či bazaru s kořením prošpikovaným vůní orientu, žasnete při pohledu na Modrou mešitu se šesti minarety, noříte se pod zem v Basilica Cistern, kde bez následků hledíte do očí hlavě Medúzy, v Asii pak šplháte na Galatskou věž a oddychujete na kopci Camlica s vyhlídkou na město, kde není ani noha.

Podmínky pro cestování

Cestování do Turecka

Pro vstup na území Turecka není nutné disponovat očkovacím certifikátem ani negativním výsledkem testu na COVID-19. V Turecku aktuálně neplatí žádná speciální opatření vyjma povinnosti nosit roušku v nemocničních zařízeních. Aktuální informace sledujte blíže době vašeho odletu na naší stránce Koronavirus v Turecku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Istanbulu

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled levné letenky do Istanbulu z Prahy

(Nejen) prodloužené víkendy v Istanbulu z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)