Nejen na EXPO do Dubaje z Prahy
28.10.2021

Nejen na EXPO do Dubaje z Prahy

6 209

O této nabídce

Proleťte se na křídlech Smartwings do exotické Dubaje. Užijte si tropických teplot, relaxu na pláži, nákupů nebo navštivte světové EXPO, které v Dubaji právě probíhá. V nabídce je mnoho termínů od října do prosince, co třeba 4. – 15. 11. za akčních 6 209 Kč? To jsou zpáteční letenky do Dubaje z Prahy za skvělou cenu! V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech maximálně 56 x 45 x 25 cm a hmotnosti 8 kg, odbavené zavazadlo podléhá poplatku 650 Kč. Počasí očekávejte suché a horké s denními teplotami okolo 31 °C.

Luxusní dovolená v Dubaji

Dubaj je branou do světa luxusu s mnoha známými nej – nejvyšší budovou světa, sedmihvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, krytou sjezdovkou a obřím akváriem. Dubaj nabízí ale i autentické kulturní zážitky – nejchutnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu ani stopy, pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Noční život je tu divoký, zábava pokračuje až do svítání. Dubaj si luxusně užijte, ať už si na luxusu potrpíte, nebo nikoliv.

EXPO 2020

V Dubaji aktuálně probíhá světová výstava World EXPO, přesunutá z roku 2020 kvůli epidemii COVID-19. Výstava s mottem Connecting Minds, Creating the Future – v překladu spojování myšlenek, vytváření budoucnosti se zaměřuje na témata udržitelnosti, mobility a příležitostí. Na výstavě nechybí ani český pavilon, který představuje novou technologii s potenciálem vytvářet úrodnou půdu v pouštních podmínkách, a to díky extrakci vodní páry ze vzduchu. Více o výstavě EXPO se dozvíte na oficiálních webových stránkách pořadatele.

Akční letenky do Dubaje

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla
 • Dostupnost: říjen – prosinec 2021
 • Termíny: v našem kalendáři

REZERVOVAT LETENKU

  TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  Opatření v souvislosti s epidemií COVID-19

  Pro vstup do Dubaje je nutné se prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin před odletem. Dále je nutné mít v mobilním telefonu nainstalovanou aplikaci DXB Smart – ke stažení pro iOS a Android. Doklad o očkování nebo o prodělání nemoci není arabskou protistranou za účelem cestování uznáván. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí. Nezapomeňte, že do termínu vašeho odletu se mohou podmínky pro cestu změnit. Aktuální podmínky návratu z Dubaje do ČR naleznete v našem článku.

  Ubytování

  Nejlevnější ubytování v Dubaji naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

  Náhled letenky do Dubaje z Prahy za 6 209 Kč

  Nejen na EXPO do Dubaje z Prahy

   


  Bude se hodit

  Letiště Dubaj (DXB)

  Letiště Praha (PRG)

  Smartwings

  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)