Nejen červnové letenky z Prahy do Benátek
26.3.2024

Nejen červnové letenky z Prahy do Benátek

od 660

O této nabídce

Romantické Benátky by měl jednou za život navštívit každý – projet se gondolou po úzkých kanálech, dát si kávu na náměstí Svatého Marka a zajet si odpočinout za město ke Středozemnímu moři. Zpáteční letenky z Prahy do Benátek nabízí levně opět aerolinka Wizz Air, a to od skvělých 660 Kč. Termínů je k mání dostatek od dubna do června (i na prodloužené víkendy), atraktivní jsou především červnové termíny, kdy návštěvu Benátek můžete spojit s relaxem na plážích v nedalekých oblíbených letoviscích. Využijte levných letenek například v termínu od 4. do 8. června.

Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si budou muset nepatrně připlatit. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

Zdarma si sebou vezmete příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 845 Kč za let. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 660 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Benátky vás okouzlí

Ach ty romantické Benátky! Poseté historickými paláci, protkané kanály a po třpytivé hladině jejich vod klouzají typické gondoly. Benátské kouzlo vás svádí už jen při pomyšlení na to město, ale jakmile tam poprvé vkročíte, stejně neuvěříte vlastním očím. Zapomeňte na cokoli co má kola, malebnými uličkami se procházejte pěšky nebo plujte na palubě gondoly či vaporetta. Navštivte náměstí svatého Marka, žasněte nad jeho bazilikou a slavnou věží Torre dell’Orologio. Vyjděte na téměř stometrovou Campanile a nechte se omámit výhledem nad taškami střech. Zvlášť působivý je v době, kdy slunce jde spát a město se celé rozzáří díky spoustě lamp.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Do Itálie se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 660 Kč

Nejen červnové letenky z Prahy do Benátek


Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)