Nádherný Kyrgyzstán: letenky z Prahy do Biškeku i Oše
21.11.2023

Nádherný Kyrgyzstán: letenky z Prahy do Biškeku i Oše

2 353

O této nabídce

S další skvělou cenou letenek do střední Asie opět přichází Pegasus Airlines. Tentokrát volba padla na nádherný Kyrgyzstán, kam si zaletíte z Prahy. Do měst Biškek i Oš pořídíte zpáteční letenky za 2 353 Kč, což je na letech z hlavního města ČR naprosto bezkonkurenční cena. Termíny pořídíte především během března, pár jich ulovíte také v lednu a únoru. Co takhle odlet z Prahy do Biškeku 14. března a návrat 23. března? Po cestě počítejte s jedním přestupem v tureckém Istanbulu (SAW). 

V ceně letenky máte příruční zavazadlo s max. rozměry 55 × 40 × 20 cm. Odbavené zavazadlo do 20 kg si přikoupíte za 46 € v jednom směru. Na palubě Pegasus Airlines je občerstvení a nápoje pouze na prodej.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Dechberoucí scenérie Kyrgyzstánu

Hlavním lákadlem Kyrgyzstánu zůstává dramatická scenérie – majestátní hory, rozeklaná skaliska, pastviny spásané bizony i skotem kočovníků. Ovšem jak drsná je příroda, tak vřelé srdce má místní obyvatelstvo. Seznamte se s nimi, povídejte, popijte kumys, kvašené kobylí mléko. Z Biškeku se vypravte kolem krásného jezera Issyk-Kul do Karakolu, navštivte tam Dungmanovu mešitu a katedrálu Svaté Trojice. Odtud pak vede mnoho cest do pohoří Ťan-Šan protkaného treky, které berou dech. Kochejte se nádhernými výhledy, respektujíc nemilosrdnost přírody. Odpočinek pro znavené tělo najdete v oblasti Sary Čelek, kde rostou ovocné lesy a zrají lahodné vlašské ořechy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kyrgyzstánu

Cesty do Kyrgyzstánu jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Kyrgyzstánu“.

Náhled letenky z Prahy do Biškeku za 2 353 Kč
Nádherný Kyrgyzstán: letenky z Prahy do Biškeku i Oše


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)