Nádherný Island z Prahy během září a října
3.5.2023

Nádherný Island z Prahy během září a října

6 247

O této nabídce

Ohromující Island by měl navštívit každý milovník přírody. Nyní máte skvělou příležitost díky aerolince SAS Scandinavian Airlines, která nabízí zpáteční letenky z Prahy na Island za 6 247 Kč. Termíny jsou dostupné v září a říjnu letošního roku. Příkladovým termínem je odlet 7. a návrat 18. září. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Kodani (CPH), který využijte k prohlídce města. Za kratší přestup v hlavním městě Dánska si budete muset nepatrně připlatit.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a jednu osobní věc (klasicky laptop či kabelku). Odbavené zavazadlo vás nejlépe vyjde v rámci tarifu Go Smart, kdy vás zpáteční letenka vyjde na 6 928 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm + osobní věc
  • Dostupnost: září & říjen 2023
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty na Island

Pro cesty na Island byla zrušena všechna opatření spojená s koronavirem. Nepotřebujete tedy test, očkování ani formulář. Aktuální opatření a informace naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Island vás okouzlí

Po tomhle výletě nejspíš skončíte s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudete litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou ve vašich srdcích. Půjčte si v Reykjavíku auto a objeďte ostrov celý dokola, zdolejte třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydejte za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smočte svá znavená těla v “profláklé” Modré laguně anebo dejte přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jak se lépe pohybovat po Islandu než pomocí půjčeného auta. Ideální auto pro vaši dovolenou na Islandu si zarezervujte přes naši autopůjčovnu. Menší auto vás v září vyjde od 1 713 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy na Island za 6 247 Kč
Nádherný Island z Prahy během září a října

Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Praha (PRG)

SAS

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)