Nádherná podzimní Madeira z Norimberku
7.10.2022

Nádherná podzimní Madeira z Norimberku

1 472

O této nabídce

Milujete-li přírodu, podzimní Madeira vás uchvátí. „Ostrov věčného jara“ se pomalu zahaluje do červených, vínových a okrových tónů, teploty vzduchu ale ještě zůstávají na příjemných 20 °C a ve vesnicích a městečkách se slaví různé festivaly. Zaleťte si na Madeiru s nízkonákladovým dopravcem Ryanair, který teď nabízí letenky na Madeiru z Norimberku za zlevněné ceny. Vybrané listopadové a prosincové termíny vychází jen na 1 472 Kč! V ceně letenky je zahrnuta také přeprava malého příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm a neomezené hmotnosti. Přeprava většího příručního zavazadla podléhá poplatku od 6 EUR a přeprava odbaveného zavazadla pak poplatku od 10 EUR, dle hmotnosti zavazadla a letu.

Nechte se opít Madeirou

Nechte se opít Madeirou – úžasným červeným vínem, ve kterém ucítíte úplně všechno – romantiku, když na ostrově všechno kvete, bují a voní! Dobrodružství, protože Atlantik je tu mnohem bouřlivější než jinde a výpravy za delfíny či velrybami na gumovém katamaránu si nesmíte nechat ujít. Závrať, která vám zamotá hlavu, až pojedete lanovkou vysoko nad hlavní město Funchal do úchvatné japonské zahrady, abyste se zpět vrátili ve starých proutěných saních. Napětí, které vámi prostoupí při výpravě do hor podél důmyslných zavlažovacích kanálů až k vavřínovému lesu a také radost, až ochutnáte zdejší dokonalou mořskou kuchyni i ono slavné víno! Na zdraví!

Podmínky pro cestování

Cestování na Madeiru

Pro cestování na Madeiru není v souvislosti s epidemií COVID-19 nutné splňovat žádné speciální podmínky. V Portugalsku aktuálně nejsou v platnosti žádná opatření kromě povinnosti nosit respirátory třídy FFP2 v nemocničních zařízeních. Více informací si můžete přečíst v našem článku Koronavirus v Portugalsku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky na Madeiru

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled levné letenky na Madeiru z Norimberku

Nádherná podzimní Madeira z Norimberku

 


Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)