Nádherná Gruzie: z Katovic do Kutaisi
19.5.2023

Nádherná Gruzie: z Katovic do Kutaisi

od 790

O této nabídce

Nechte se unést tajemnými vrcholky Kavkazu, výtečným jídlem a pohostinnými lidmi v Gruzii. Aerolinka Wizz Air nabízí levné zpáteční letenky z polských Katovic do Kutaisi, které leží na západě země. Letenky ulovíte po celý červen od skvělých 790 Kč, za slušnou cenovku vychází i červencové státní svátky. Příkladovým termínem může být například odlet 30. května a návrat 6. června. Tak neváhejte, Gruzie a její příroda vás nadchne.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 23 cm si zakoupíte v rámci služby Priority od 1 120 Kč v jenom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 325 Kč za jeden směr.

Na nejnižší cenu dostáhnou členové Wizz Discount Clubu. Pokud cestujete ve dvou nebo plánujete létat s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení členství.

Jak se dostat z letiště a další informace naleznete v našem novém průvodci letištěm Kutaisi.

Podmínky pro cestování

Cesty do Gruzie

Do Gruzie se nemusíte mít očkování, test ani vstupní formulář. Aktuální informace a opatření naleznete v našem článku „Koronavirus v Gruzii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Kavkazské vrcholky, malebné kostely a další

V hlubokém údolí mezi Velkým a Malým Kavkazem leží přenádherná země Gruzie. Zůstává turisty téměř nepoznaná, a ta samota učiní vjemy z dechberoucí přírody ještě kouzelnější. Toulejte se drsným pohořím, uroňte slzu štěstí při pohledu na průzračná jezera a burácející vodopády. Prométheova jeskyně, budící respekt svou velikostí a úchvatná, vám ukáže poklady podzemí. Světla rozmanitých odstínů vybarvují ozdoby v podobě stalaktitů, stalagmitů a stalagnátů. Skalnatý a hustě zalesněný kaňon Okatse tvoří kaskáda tří vodopádů. Nad touto skvostnou roklí se táhne visutá stezka, z její výšky nad rozbouřenou řekou se podlamují kolena.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Katovic do Kutaisi za 790 Kč
Nádherná Gruzie: z Katovic do Kutaisi


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Kutaisi (KUT)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)