Na zimní prodloužené víkendy do Baskicka: z Prahy do Bilbaa
15.12.2023

Na zimní prodloužené víkendy do Baskicka: z Prahy do Bilbaa

2 077

O této nabídce

Hledáte tip na zimní prodloužený víkend v méně profláknuté destinaci? Dejte šanci Bilbau a španělskému Baskicku! V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Vueling ulovíte levné zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Bilbaa (BIO) za ceny od 2 077 Kč. Dopravce na letos nové lince létá 2× týdně (čtvrtky a neděle), díky čemuž se na sever Pyrenejského poloostrova můžete vypravit na ideální prodloužený víkend. Vybírat lze z termínů během ledna a druhé poloviny února, kdy se ceny zpáteční letenek  pohybujíc v rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Bilbau (BIO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i okolních sídel, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z prodlouženého víkendu v Baskicku vytěžíte jedině s půjčeným auťákem. Projeďte pobřeží Biskajského zálivu, zamiřte do kopců ve vnitrozemí nebo si zajeďte do Santanderu v sousední Kantábrii. Širokou nabídku vozů najdete v naší autopůjčovně. Pronájem malého vozu na prodloužený víkend vás vyjde na cca tisícovku Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Bilbaa za 2 077 Kč

Na zimní prodloužené víkendy do Baskicka: z Prahy do Bilbaa


Bude se hodit

Letiště Bilbao (BIO)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)