Na zimní lyžovačku do Gruzie
8.12.2021

Na zimní lyžovačku do Gruzie

od 517

O této nabídce

Levných letenek maďarské společnosti Wizz Air můžete využít k zimnímu výletu do Gruzie. Zpáteční letenky do Kutaisi pořídíte za lákavé ceny okolo jedné tisícikoruny při odletech z Prahy, Vídně a blízkých polských letišť (Katowice, Krakov či Wroclaw). Ty nejlevnější letenky na vás čekají v lednových termínech na trase Katowice – Kutaisi za 517 Kč.

Do Gruzie lze samozřejmě vyrazit za poznáním kultury, gastronomie, přírody nebo za lyžovačkou na svazích Kavkazu. Podmínky v tamějších lyžařských střediscích (např. Gudauri) nejsou vůbec špatné, lyžařů bývá rozhodně méně než v Alpách a ceny lze označit za velmi příjemné. A to jak v případě skipasů, tak i půjčoven vybavení. Pokud byste si s sebou plánovali brát výbavu vlastní, zaplatíte u Wizz Air za „ski equipment“ cca 1 000 Kč/směr. Cena odbaveného zavazadla s limitem 20 kg se potom pohybuje v podobné hladině.

Z letiště v Kutaisi vás přímo do lyžařského střediska Gudauri (nebo „jen“ do samotného Kutaisi či Tbilisi) snadno a rychle dopraví autobusy společnosti Georgian Bus.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Před cestou do Gruzie je nutné disponovat ideálně dokladem o očkování, alternativně lze předložit i negativní PCR test, (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Gruzie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

Tranzit přes Polsko

Cestu na polské letiště a následně zpět lze podniknout bez problémů. V případě zpáteční cesty byste však měli disponovat vyplněným polským příjezdovým formulářem.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit do Gruzie?

Hledáte destinaci nedotčenou, turismem doposud málo políbenou? Dychtíte po místě, kde vysokánské hory střídají ledovcová údolí, kde vás místní přivítají s otevřenou náručí, kde historie stále žije a víno barví tváře? Už dál nehledejte, podívejte se s námi do přenádherné Gruzie. Město Tbilisi je branou gruzínského bohatství, starodávná městská zeď tam hlídá sirné lázně pod pevností Narikala a krásy sovětské architektury i té supermoderní. Křivolakými ulicemi zní hlasy trhovců a voní masové knedlíčky. Na obzoru se tyčí hory Malého a Velkého Kavkazu, nespoutané krajiny, kde můžete být celé dny úplně sami. Jen vy a posvátná příroda. Snad už neváháte.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Katowic do Kutaisi za 517 Kč

Na zimní lyžovačku do Gruzie


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)