Na víkend do Londýna během února – z Prahy, Brna i Ostravy
24.1.2022

Na víkend do Londýna během února – z Prahy, Brna i Ostravy

798

O této nabídce

Skvělé zprávy dnes přiletěly z Britských ostrovů. S platností od 11. února 2022 nebudou muset očkovaní cestovatelé hradit a podstupovat tzv. „Day 2 test“ po příjezdu do Anglie. Konečně tak začnou dávat smysl i víkendové výlety do Londýna, kdy vás kromě vyplnění příjezdového formuláře nečeká žádná další byrokratická povinnost a zároveň i ušetříte! Využijte toho a naplánujte si únorový výlet do „města nad Temží“ právě na prodloužený víkend. Levné letenky ulovíte u Ryanairu při odletech z Prahy, Brna i Ostravy.

Ceny zpátečních letenek do Londýna se pohybují kolem jedné tisícikoruny, přičemž ty nejlevnější kombinace z Brna vyjdou na 798 Kč. A pokud nelpíte vyloženě na cestě přes víkend, ulovíte zpáteční letenky z Prahy i za 559 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Anglie

Při cestě do Anglie si nově vystačíte „pouze“ s dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Velká Británie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Londýna

Londýn je jako město z pohádek, ve kterém si opravdu každý najde to své. Jděte po stopách královské rodiny a navštivte Buckinghamský palác a velkolepý Tower. Přejděte nad Temží přes zvedací most Tower Bridge a vyfoťte se u Westminsterského paláce a jeho slavného Big Benu. Pokud jste milovníci umění, určitě nesmíte vynechat Národní galerii ani moderní Tate. Máte radši vědu a historii? Omrkněte vzácné exponáty Britského muzea, vstupné je free. Večerní zábavu nechte na Shakespearovi v divadle Globe, zajděte na pintu pořádného anglického “ejlu” nebo se ponořte do víru londýnského nočního života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Brna do Londýna za 798 Kč

Na víkend do Londýna během února – z Prahy, Brna i Ostravy


Bude se hodit

Letiště Londýn Stansted (STN)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)