Na prosluněnou Mallorcu z Prahy během léta
16.6.2020

Na prosluněnou Mallorcu z Prahy během léta

1 653

O této nabídce

Ryanair se prostřednictvím své dceřiné společnosti Buzz opřel do souboje s tuzemským dopravcem Smartwings. Například na lince mezi Prahou a španělskou Mallorcou, kde si již nyní obě aerolinky konkurují, pak svého českého soka doslova válcuje. V minulém týdnu jsme vás informovali o akčních letenkách na tento největší z Baleárských ostrovů za 2 315 Kč.  A dnes tu máme ještě větší parádu! Zpáteční letenky z Prahy na Mallorcu pořídíte na sklonku léta za 1 653 Kč (v termínu od 15. do 22. září). A pokud budete mít na dovolenou u Středozemního moře zálusk již během letních prázdnin, tak se přímo nabízí termín od 11. do 18. srpna za 1 799 Kč. To jsou doslova fantastické ceny za přímé lety z Prahy k moři! Tak s rozmýšlením neváhejte příliš dlouho, neboť za inzerované ceny je dostupných vždy jen pár letenek…

Mimochodem, právě souboj Ryanairu a Smartwings na linkách směřujících do atraktivních destinací na břehu Středozemního moře může být do budoucna jevem daleko častějším. Více o tom, co Ryanair chystá, se dočtete v tomto článku.

Ostrov Mallorca

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem vás na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby vás rozhoupou v rytmech vášně. Vydejte se také za památkami anebo v Palmě sedněte do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2020
 • Termíny:
  • 21. – 25. 7. za 1 788 Kč (poslední místo)
  • 25. 7. – 1. 8. za 1 967 Kč
  • 8. – 15. 8. za 1 873 Kč
  • 11. – 18. 8. za 1 799 Kč
  • 18. – 25. 8. za 1 900 Kč
  • 25. 8. – 1. 9. za 1 831 Kč
  • 5. – 12. 9. za 1 973 Kč
  • 15. – 22. 9. za 1 653 Kč

Ubytování

S rezervací bydla v tomto případě příliš dlouho neotálejte, dá se předpokládat, že zrovna po rekreaci na Mallorce bude hlad. Mrkněte se na Booking či Hotels.com a rezevujte si typ ubytování dle vlastního gusta. Pro jistotu však raději bookujte nabídky s bezplatnou možností storna.

Autopůjčovna

Na Mallorce se určitě vyplatí půjčení auťáku. Každý den jiná pláž a celý ostrov projetý za pár dní. Tak se mrkněte se do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 1 653 Kč

Na prosluněnou Mallorcu z Prahy během léta

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu během letních prázdnin za 1 799 Kč

Na prosluněnou Mallorcu z Prahy během léta


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)