Prázdninová Mallorca z Prahy přímým letem
8.6.2020

Prázdninová Mallorca z Prahy přímým letem

2 315

O této nabídce

Na dovolenou ke Středozemnímu moři nemusíte z Prahy létat jen s tuzemskou společností Smartwings za nekřesťanské peníze. Třeba takový Ryanair, resp. je dceřiná aerolinka Buzz, nyní nabízí zpáteční letenky na španělský ostrov Mallorca z Prahy za 2 315 Kč. A to je, v případě termínů o letních prázdninách, cena hodná potlesku. Máte-li tento největší z Baleárských ostrovů pro letošní léto v merku, nerozmýšlejte se dlouho! Nabídka konkurenčních Smartwings se totiž pohybuje kolem 6 tisíc Kč za zpáteční letenku. O jak výraznou úsporu se jedná, si jistě každý spočítá sám. 🙂

Mimochodem, právě souboj Ryanairu a Smartwings na linkách směřujících do atraktivních destinací na břehu Středozemního moře může být do budoucna jevem daleko častějším. Více o tom, co Ryanair chystá, se dočtete v tomto článku.

Vyrazte na Mallorcu

Ostrov sangríi a blyštivých perel, vonící kořením a sálající žár slunce, je přehlídkou pláží i hor uprostřed Středozemního moře. Východní část Mallorky se pyšní jemňoučkým pískem pozvolna klesajícím do tyrkysových vod ideálních ke koupání, naopak na západě ostrova se k nebi tyčí vysoké kopce a obnažená skaliska vábící z prozkoumání. Celá tato úchvatná krajina je navíc kořeněná historickými skvosty, monumentálnost katedrály Panny Marie, přezdívaná La Seu, vás dostane na kolena a vyrazí dech.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2020
 • Termíny:
  • 18. – 28. 7. za 2 446 Kč
  • 25. – 28. 7. za 2 446 Kč
  • 18. – 22. 8. za 2 956 Kč
  • 25. 8. – 1. 9. za 2 315 Kč
  • 5. – 12. 9. za 2 433 Kč
  • 12. – 19. 9. za 2 433 Kč

Ubytování

S rezervací bydla v tomto případě příliš dlouho neotálejte, dá se předpokládat, že zrovna po rekreaci na Mallorce bude hlad. Mrkněte se na Booking či Hotels.com a rezevujte si typ ubytování dle vlastního gusta. Pro jistotu však raději bookujte nabídky s bezplatnou možností storna.

Autopůjčovna

Na Mallorce se určitě vyplatí půjčení auťáku. Každý den jiná pláž a celý ostrov projetý za pár dní. Tak se mrkněte se do naší autopůjčovny.

Náhled letenky: Mallorca z Prahy za 2 315 Kč

Prázdninová Mallorca z Prahy přímým letem

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)