Na prodloužený víkend z Prahy do Krakova
17.8.2021

Na prodloužený víkend z Prahy do Krakova

690

O této nabídce

Přemýšlíte, kam vyrazit na některý z podzimních prodloužených víkendů? K moři vás to netáhne a neradi byste cestovali příliš daleko od českých hranic? Co třeba Krakov v Polsku alias nejkrásnější polské město. Zpáteční letenky z Prahy do Krakova ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za 690 Kč (viz příkladový termín od 17. do 20. září). Linka mezi Prahou a Krakovem je obsluhována 2× týdně, vždy v pátek a pondělí – tedy naprosto ideální dny pro lehký prodloužený víkend.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Polska musíte před jejím zahájením vyplnit tento příjezdový formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Polska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Varšavě.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Polsko je zařazeno do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyrazte objevovat Krakov

Vydejte se do Krakova a „krak po kraku“ odhalujte kra – su tohoto města! Kra – sné je Hlavní náměstí, které vás okouzlí svou rozlohou, nakřivo stojící věží, tržnící Sukiennice, kde se dodnes obchoduje nejen se suknem. Kra – sně vám bude v uličkách lemovaných bary, hospůdkami a obchody. Nevynechejte ani Kazimierz – židovskou čtvrť a její hřbitov. Při procházce podél Visly kra – pet zvedněte hlavu vzhůru k úchvatnému hradu Wawel – sídlu místních králů. Kra – tce se vzdalte z města a navštivte solné doly Wieliczka, nebudete litovat! A kra – sný den v Krakově zakončete na ulici, kde se hraje, tančí a zpívá celou noc!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Krakově se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Krakova za 690 Kč

Na prodloužený víkend z Prahy do Krakova


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)