Na prodloužený víkend z Pardubic do Kyjeva
19.10.2021

Na prodloužený víkend z Pardubic do Kyjeva

518

O této nabídce

Levné letenky z České republiky na Ukrajinu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Wizz Air při odletu z Pardubic. Východočeské krajské město se v příštím roce stane doslova branou pro cesty na Ukrajinu, neboť po nedávném oznámení dvou nových linek do Charkova a Oděsy bude možné z Pardubic cestovat již do čtyř ukrajinských destinací. V zimním letovém řádu 2021/2022 ale ještě zůstane u Kyjeva se Lvovem. A právě do Kyjeva, hlavního ukrajinského města, si můžete zaletět na podzimní prodloužené víkendy. Zpáteční letenky z Pardubic do Kyjeva pořídíte za skvělou cenu 518 Kč. Odlety jsou naplánovány na sobotní ráno, zatímco návraty z Kyjeva na úterní dopoledne.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Ukrajinu

Výrazně snadnější podmínky cestování na Ukrajinu mají kompletně očkované cestovatelé. Těm kromě dokladu o vakcinaci (EU Covid pas) postačí potvrzení o uzavření cestovního pojištění (vč. léčebných výloh spojených s nemocí COVID-19), který si jednoduše obstaráte skrze tento ukrajinský portál. Více informací o cestování na Ukrajinu naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Kyjevě.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Ukrajina je momentálně zařazena do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do Kyjeva na prodloužený víkend

Kyjev nejspíš nepovažujete za příliš lákavou destinaci, ale věřte, má spoustu přepychů hodných obdivu! Jeho kláštery, chrámy a katedrály, v čele s honosnou katedrálou svaté Sofie, svou architekturou, mozaikami a několik staletí pamatujícími malbami ohromí každého návštěvníka, ať už věřícího či nikoliv. Nesčetná muzea nabízí poznání a rozlehlé parky zase chvíle odpočinku, park s miniaturami Kyjeva vám představí město jako na dlani. Netradičním, a trochu chmurným, výletem z Kyjeva je pak zájezd do Černobylu a přilehlého města duchů Pripjatě, na vlastní oči tam můžete vidět důsledky smutné události.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Pardubic do Kyjeva za 518 Kč

Na prodloužený víkend z Pardubic do Kyjeva


Bude se hodit

Letiště Pardubice (PED)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)