Na prodloužený víkend do Ženevy z Prahy
4.4.2024

Na prodloužený víkend do Ženevy z Prahy

od 1 228

O této nabídce

Situace, kde se na jedné lince o cestující pere více aerolinek, máme velmi rádi, jelikož přináší letenky za nízké ceny. Jednou takovou linkou je ta do švýcarské Ženevy z Prahy, kde si navzájem konkurují easyJet a Eurowings. A vy nyní ulovíte letenky do Švýcarska na prodloužené víkendy od 1 228 Kč, například od 4. do 7. října. Zpáteční letenky na další termíny jsou k mání od září do listopadu, a také na jeden termín začátku června.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm (u easyJetu) a nebo 40 × 35 × 25 cm (u Eurowings). Pokud potřebujete větší batoh, přikoupíte si ho za 719 Kč za let. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na 783 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podzimní výlet pod alpské vrcholky

Navštivte kraj čokolády a sýrů, přesný jako hodinky. Svůj výlet úchvatným Švýcarskem začněte v Ženevě, je úplně jiná, než byste čekali. I když je kosmopolitním centrem a domovem velkých organizací, působí spíš jak klidná vesnička pokojně ležící na břehu průzračného Ženevského jezera. Nabízí malebné staré město i světově proslavený CERN. Ženeva je ale především branou k naprosto dechberoucímu hornatému okolí, k romantickým výhledům na zámek Château de Chillon a k vinným révám Lavaux.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud se výlet do Švýcarska rozhodnete pojmout jako roadtrip, určitě se podívejte do naší autopůjčovny na široký výběr vozů. Perfektní kára vás vyjde od 1 745 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švýcarska

Pro cestu do Švýcarska nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Švýcarsku“.

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 1 228 Kč
Na prodloužený víkend do Ženevy z Prahy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Ženeva (GVA)

easyJet

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)