Na (prodloužený) víkend do švýcarské Basileje z Prahy
5.6.2024

Na (prodloužený) víkend do švýcarské Basileje z Prahy

od 1 263

O této nabídce

Strávit (prodloužený) víkend v zahraničí nikdy není špatný nápad, obzvlášť, pokud je to víkend v nádherném Švýcarsku. Díky britské aerolince easyJet, která nabízí zpáteční letenky do „Švajcu“ za fajn cenu, si zaletíš do malebné Basileje z Prahy. Zpáteční letenky tě vyjdou od 1 263 Kč na víkendy od pátku do neděle či pondělí, a termíny jsou k mání od září do prosince. Tak neseď doma a vydej se do Švýcarska například v termínu od 22. do 24. listopadu. 

V ceně letenky máš jedno příruční zavazadlo o rozměrech 45 × 36 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo tě vyjde na jednosměrný příplatek ve výši 719 Kč. Odbavený bágl do 15 kg tě pak vyjde od 1 142 Kč za let.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Basilej tě překvapí

Navštiv malebné město jak kdyby zastavené v čase, překvapí tě jeho křivolaké středověké uličky, pohostinní lidé a dobré jídlo podávané v útulných tavernách. Kochej se mozaikovou střechou katedrály Münster, rozprostři si piknik na břehu řeky Rýn a nakup si farmářské sýry a květiny na tržnici Marktplatz. Basilej je sama o sobě nádherná, a díky své poloze se nabízí také jako brána do krás okolí – do zasněžených švýcarských Alp, k mnoha průzračným jezerům i do nedalekého Německa a Francie.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud se chceš vydat i za brány Basileje, jednou z možností je půjčit si auto, díky kterému se podíváš tam, kam tě srdce táhne. Mrkni se do naší autopůjčovny, kde tě fajnová kára vyjde od 2 048 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Basileje za 1 263 Kč
Na (prodloužený) víkend do švýcarské Basileje z Prahy


Bude se hodit

Letiště Basilej-Mylhúzy-Freiburg (BSL, MLH, EAP)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)