Na prodloužený víkend do Rumunska – Bukurešť z Prahy
14.7.2020

Na prodloužený víkend do Rumunska – Bukurešť z Prahy

538

O této nabídce

Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air během letošního léta otevře hned několik nových linek z pražského Letiště Václava Havla. Jednou takovou je ta k Černému moři do bulharského letoviska Varna, kam se letenky prodávají již od 524 Kč (o této akci jsme informovali v neděli). Další nová linka směřuje do sousedního Rumunska a tamější metropole, Bukurešti.  Zpáteční letenky na trase Praha – Bukurešť pořídíte v mnoha termínech na prodloužené víkendy (pátek odpoledne – pondělí) za velmi příjemné ceny začínají na 538 Kč. Jako již tradičně, na ty nejlevnější letenky dosáhnou členové věrnostního programu aerolinky. Pokud však poletíte do Rumunska alespoň ve dvojici, pak se členství ve Wizz Air Discount Clubu dokupte, neb tato investice se vám navrátí již při první cestě a dalších výhod budeme moci čerpat po celý následující rok.

Co v Bukurešti?

Věděli jste, že tu najdete Národní divadlo, Vítězný oblouk, ruiny středověkého soudu uprostřed města, Palác parlamentu – druhou největší budovu světa s osmi podzemními patry? Skanzenové etnografické muzeum z nejúchvatnějších na světě? Deset křížů uprostřed Univerzitního náměstí na památku revoluce v roce 1989? Calea Victoriei – kdysi nejelegantnější ulici ve městě? Že je tu Caru’cu bere – restaurace nepřetržitě fungující od roku 1879 s interiérem z „krásných časů“. A výborně tu vaří i na ulici – ciorbu – kyselou zeleninovou polévku, hovězí plněné šunkou, sýrem, houbami či slaninou s douškem skvělého rumunského vína. Jediné, co v Bukurešti ještě chybí, jste vy! Je čas vyrazit!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 24. – 27. 7. za 958 Kč (bez WDC 1 478 Kč)
  • 7. – 10. 8. za 558 Kč (bez WDC 1 078 Kč)
  • 14. – 17. 8. za 558 Kč (bez WDC 1 078 Kč)
  • 21. – 24. 8. za 548 Kč (bez WDC 938 Kč)
  • 28. – 31. 8. za 538 Kč (bez WDC za 798 Kč)
  • 4. – 7. 9. za 958 Kč (bez WDC 1 478 Kč)
  • 9. – 12. 10. za 888 Kč (bez WDC 1 408 Kč)
  • 16. – 19. 10. za 628 Kč (bez WDC 1 148 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Bukurešti či jinde po Rumunsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu může být velmi proměnlivá.

Přímo v rumunské metropoli bychom hlavu složili v tomto parádním čtyřhvězdovém Atrium Hotelu za 702 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Skromnější možností pak bude tento Calea Victoriei Poshtel za 248 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Samotná Bukurešť není nikterak dechberoucím městem, proto by vám mohlo přijít vhod půjčení vlastního auťáku (alespoň na jeden den). Mrkněte se proto do naší autopůjčovny, kde si dozajista vyberete.

Náhled letenky z Prahy do Bukurešti za 538 Kč

Na prodloužený víkend do Rumunska – Bukurešť z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)