K Černému moři do Bulharska – Varna z Prahy
12.7.2020

K Černému moři do Bulharska – Varna z Prahy

524

O této nabídce

Jednou z tradičně nejoblíbenějších letních destinací je mezi českými turisty Bulharsko. S příchodem lowcostového dopravce, Wizz Airu, na trasu z Prahy do letoviska Varna pak spadly ceny letenek k Černému moři proklatě nízko. Zatímco s konkurenčními Smartwings bylo (a stále je) zvykem létat do Bulharska za ceny kolem 6 tisíc Kč, v rezervačním systému maďarské aerolinky seženete podobné zpáteční letenky již za 524 Kč! Což je, jak si sami jednoduše spočítáte, rozdíl vpravdě diametrální. Na ty nejnižší ceny tradičně dostanou jen členové Wizz Air Discount Clubu. Ovšem v případě plánované cesty alespoň ve dvojici se nákup tohoto členství vyplatí. Jeho výhod pak budete moci čerpat po celý následující rok!

Z Prahy do Varny se bude od 17. července létat dvakrát týdně, a to v pondělky a pátky. Lze si tak naplánovat i parádní prodloužený víkend na pobřeží Černého moře, přičemž zejména zářijové kombinace vás vyjdou doslova na pár kaček.

Zaleťsi do Bulharska

Letíte do Varny, připravte se na nejhorší! Hotel nehledejte – během dne kmitáte, abyste stihli všechny zdejší unikáty, a noci jsou tak divoké, že stejně neusnete. Varna má totiž Asparouhov – nejdelší most v zemi, a taky největší přístav v zemi. Starověké lázně Odessos – nejzachovalejší římskou památku v Bulharsku. A taky Zlato Varny – nejstarší zlatý poklad na světě objevený v roce 1972, ohromující katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a kostel sv. Athanasia ze 13. století a taky Cubo – nejoblíbenější plážový bar ve Varně, taneční klub Vintage 33, Zirah bar na nábřeží pod letním divadlem a fontánu na Red Square, kde si oddychnete po probdělé noci!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2020
 • Příkladové termíny:
  • 27. 7. – 3. 8. za 1 181 Kč (bez WDC 1 596 Kč)
  • 10. – 17. 8. za 1 172 Kč (bez WDC 1 588 Kč)
  • 21. – 24. 8. za 1 284 Kč (bez WDC 1 700 Kč) -> prodloužený víkend
  • 28. – 31. 8. za 964 Kč (bez WDC 1 380 Kč) -> prodloužený víkend
  • 4. – 7. 9. za 636 Kč (bez WDC 1 052 Kč) -> prodloužený víkend
  • 4. – 11. 9. za 524 Kč (bez WDC 836 Kč)
  • 18. – 21. 9. za 684 Kč  (bez WDC 892 Kč) -> prodloužený víkend

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Bulharsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu může být velmi proměnlivá (byť již pevně doufáme v její stabilizaci).

V obecné rovině lze konstatovat, že solidní ubytování pořídíte v Bulharsku za velmi příjemné ceny. Přímo ve Varně se mrkněte na tento pěkný Hotel Plaza za 545 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně.

Autopůjčovna

Pokud byste celý pobyt neradi trávili jen ve Varně a jejím přilehlém okolí, půjčte si vlastní káru! S ní bude poznávání pobřeží Černého moře hračka. Vždyť do dalšího vyhlášeného letoviska, Burgasu, jsou to dvě hodinky jízdy autem. Širokou nabídku vozů hledejte v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Varny za 524 Kč

K Černému moři do Bulharska - Varna z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)