Na prodloužené víkendy z Prahy do Lyonu díky nové lince easyJetu
15.3.2023

Na prodloužené víkendy z Prahy do Lyonu díky nové lince easyJetu

1 800

O této nabídce

Novinka, kterých nikdy není dost, aneb oznámení o další nové lince z Prahy! Tentokráte ji má na svědomí britská nízkonákladová aerolinka easyJet, která v podzimních měsících zahájí provoz nového spojení z Prahy do Lyonu. Na trase se pustí do přímého konkurenčního boje s Voloteou, která na této lince taktéž operuje. Rotace obou dopravců budou dokonce připadat na společné dny – pondělí a pátky. Vyrazte proto do francouzského Lyonu na některý z prodloužených podzimních víkendů. Ceny zpátečních letenek z Prahy začínají na 1 800 Kč.

Podrobnější informace o nové lince z Prahy do Lyonu, vč. informací o letovém řádu, naleznete v našem magazínovém článku.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cestování do Francie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 29. 9. – 2. 10. za 2 189 Kč
  • 6. – 9. 10. za 1 800 Kč
  • 13. – 16. 10. za 1 800 Kč
  • 20. – 23. 10. za 2 189 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Lyonu

Lyon je městem dvou řek, dvaceti mostů, více než deseti restaurací s Michelinskou hvězdou, městem s Bazilikou Panny Marie, připomínající slona na zádech, s Notre – Dame s vyhlídkou na celé město. Městem s domem bratří Lumiérů a filmem ještě v plenkách. Městem s muzeem hedvábí – místní chloubou. Městem, kde se lehce ztratíte ve změti úzkých tmavých uliček, co nápadně připomínají Foglarova Stínadla. Ale také městem, které vás uchvátí skvělým vínem a romantickým posezením v trávě v samotném centru během dne a milionem světel, jež pohádkově ozáří Lyon jen pár minut po setmění. Městem, které je třeba zažít na vlastní kůži!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Lyonu za 1 800 Kč

Na prodloužené víkendy z Prahy do Lyonu díky nové lince easyJetu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)