Na prodloužené víkendy do Bruselu z Prahy
9.3.2023

Na prodloužené víkendy do Bruselu z Prahy

1226

O této nabídce

Strávit prodloužený víkend v zahraničí nikdy není špatný nápad, navíc během léta. Nyní si jeden takový můžete užít díky aerolince Ryanair, která nabízí zpáteční letenky do Bruselu z Prahy od 1 226 Kč. Příkladovým termínem může být odlet v sobotu 27. května v poledne a návrat v úterý 30. května v ranních hodinách. Termínů je k mání víc než dost od května do srpna, tedy i včetně letních prázdnin. Ty nejatraktivnější prodloužené víkendy jsme pro vás vypsali níže. Cílovým letištěm pro vás bude letiště Brusel Charleroi, které je skvělým výchozím bodem pro celou Belgii a ani cesta do centra Bruselu není nijak náročná.

Zdarma si s sebou můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si mohou přikoupit větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a váze do 8 kg od 349 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo vás případně vyjde od 549 Kč v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Belgie

Cestující mířící do Belgie již nepotřebují očkování, test ani žádný formulář. Cesty jsou tedy jako před pandemií. Pro aktuální informace a opatření před odletem navštivte naši stránku „Koronavirus v Belgii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ideální víkendový únik v hlavním městě Belgie

Brusel láká k odpočinkovému víkendu, beze shonu, beze spěchu. Brusel láká na své výtečné vafle a lahodné čokoládové pralinky, na odpolední posezení na lavičce v parku. Není tu milion věcí, které musíte vidět nebo zažít, a přesto je Brusel městem, které určitě stojí za navštívení. Procházejte se křivolakými uličkami, kochejte se secesní architekturou. Vzdejte hold umění i vědě v galeriích a muzeích. Vyfoťte se u slavného Atomia, navrženého Andréem Waterkeynem. Pohleďte na město z jedné z koulí Atomia, dejte si oběd v té nejvyšší. Den zakončete v jazzovém klubu třetinkou tmavého belgického piva. Brusel si zamilujete, jen bláznům se nelíbí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bruselu za 1 226 Kč
Na prodloužené víkendy do Bruselu z Prahy


Bude se hodit

Letiště Brusel-Charleroi (CRL)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)