Na pobřeží Guinejského zálivu: z Berlína a Mnichova do Toga
20.5.2024

Na pobřeží Guinejského zálivu: z Berlína a Mnichova do Toga

10 308

O této nabídce

Pěknou možnost k výletu do západní Afriky nabízí dobrodružným cestovatelům letecká společnost Brussels Airlines. Zpáteční letenky z Berlína (BER) do hlavního města Toga – Lomé (LFW) – ulovíš za 10 308 Kč. Odlet je možné alokovat také do Bavorska. Zpáteční letenky z Mnichova (MUC) vyjdou jen o cca čtyři stovky dráže.

Letenky v tarifu „Economy Light“ ocení zejména cestovatelé, kteří dokáží cestovat nalehko, neboť tento základní tarif obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla. Letenky s odbaveným zavazadlem v tarifu „Economy Basic“ ale vyjdou na stále pěkných 13/14 tisíc Kč. Routing tě v obou směrech povede přes Brusel (BRU), kde na tebe čeká jeden klidný přestup, a Accru (ACC) v Ghaně, kde proběhne ještě technické mezipřistání (cestovatelé pokračující dále zůstávají v letadle). Termínovou inspiraci najdeš v našich kalendářích níže.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Toga

Cestování do Toga je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Jedinou povinností pro vstup do země zůstává turistické vízum. To si snadno zařídíš online na této stránce (proces schválení žádosti trvá max. 5 pracovních dnů, proto o víza požádej minimálně týden před cestou).

Náhled letenky z Berlína do Toga za 10 308 Kč

Na pobřeží Guinejského zálivu: z Berlína a Mnichova do Toga


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Brusel Zaventem (BRU)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)