Mexiko: za plážovou pohodou do Cancúnu – z Mnichova/Frankfurtu
5.1.2021

Mexiko: za plážovou pohodou do Cancúnu – z Mnichova/Frankfurtu

od 7 900

O této nabídce

Akční tarif portugalských aerolinek TAP lákající k jarní cestě do Mexika stále frčí. Zpáteční letenky do plážového letoviska Cancúnu pořídíte za parádní ceny z německých letišť – z Frankfurtu za 7 900 Kč a z Mnichova za 8 472 Kč. Hlavní výhoda oproti konkurenčním nabídkám (obsahujícím přestup v Amsterdamu) spočívá v tom, že není potřeba žádný test na COVID-19 (ani pro případ přestupu).

Za sněhobílými plážemi i mayskými památkami se můžete na mexický poloostrov Yucatán vypravit od dubna do června letošního roku. Termíny, jako tradičně, naleznete přehledně sesumírované v našich kalendářích (Frankfurt – Cancún nebo Mnichov – Cancún). Základní tarif „Discount“ obsahuje pouze příruční zavazadlo (tarif s odbaveným zavazadlem – „Basic“ vyjde na cca + 1 200 Kč/směr). Cestou do Mexika i zpět vás čeká vždy jeden pohodlný přestup v Lisabonu. Vyrazte za odpočinkem a pohodou z Mnichova do Cancúnu např. v termínu od 9. do 17. dubna 2021.

Cestovní podmínky

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit online vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 není vyžadován. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu MZV ČR a Velvyslanectví Mexika v Praze. Po návratu do České republiky se dle současných podmínek musíte podrobit testu na COVID-19 a jeho negativní výsledek do 7 dní od příjezdu prezentovat příslušné krajské hygienické stanici (viz Cestovatelský semafor).

Bohatý poloostrov Yucatán

Yucatán je mexický poloostrov, někdejší centrum Mayské civilizace. Vydejte se po jejích stopách, prozkoumejte temně zelené pralesy a v nich skrytý Palenque, tajemný Chichén Itzá, místo, kde vznikaly legendy o bozích, o krvavých obětech, o zrodu a konci světa. Mezi stromy v oblasti Lacanjá můžete potkat přímé potomky velkých Mayů. Povečeřte s nimi u ohně a naslouchejte jejich příběhům. Navštivte bílou Méridu, srdce Yucatánu. Vydejte své tělo paprskům slunce na nekonečných plážích Mayské riviéry. Krásy Cancúnu, Playa del Carmen i ostrova Conzumel vás naprosto polapí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Širokou nabídku ubytování nejen v Cancúnu naleznete tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. Vzhledem k současné situaci v cestovním ruchu ale určitě doporučujeme rezervovat ubytování s bezplatnou možností jeho zrušení.

Autopůjčovna

Projeďte celý poloostrov Yucatán po vlastní ose s půjčenou károu. Širokou nabídku osvědčených světových půjčoven hledejte v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Frankfurtu do Cancúnu za 7 900 Kč

Mexiko: za plážovou pohodou do Cancúnu – z Mnichova/Frankfurtu

Náhled letenky z Mnichova do Cancúnu za 8 472 Kč

Mexiko: za plážovou pohodou do Cancúnu – z Mnichova/Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
18 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)