Mexiko: za plážovou pohodou do Cancúnu – z Mnichova/Frankfurtu
5.1.2021

Mexiko: za plážovou pohodou do Cancúnu – z Mnichova/Frankfurtu

od 7 900

O této nabídce

Akční tarif portugalských aerolinek TAP lákající k jarní cestě do Mexika stále frčí. Zpáteční letenky do plážového letoviska Cancúnu pořídíte za parádní ceny z německých letišť – z Frankfurtu za 7 900 Kč a z Mnichova za 8 472 Kč. Hlavní výhoda oproti konkurenčním nabídkám (obsahujícím přestup v Amsterdamu) spočívá v tom, že není potřeba žádný test na COVID-19 (ani pro případ přestupu).

Za sněhobílými plážemi i mayskými památkami se můžete na mexický poloostrov Yucatán vypravit od dubna do června letošního roku. Termíny, jako tradičně, naleznete přehledně sesumírované v našich kalendářích (Frankfurt – Cancún nebo Mnichov – Cancún). Základní tarif „Discount“ obsahuje pouze příruční zavazadlo (tarif s odbaveným zavazadlem – „Basic“ vyjde na cca + 1 200 Kč/směr). Cestou do Mexika i zpět vás čeká vždy jeden pohodlný přestup v Lisabonu. Vyrazte za odpočinkem a pohodou z Mnichova do Cancúnu např. v termínu od 9. do 17. dubna 2021.

Cestovní podmínky

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit online vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 není vyžadován. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu MZV ČR a Velvyslanectví Mexika v Praze. Po návratu do České republiky se dle současných podmínek musíte podrobit testu na COVID-19 a jeho negativní výsledek do 7 dní od příjezdu prezentovat příslušné krajské hygienické stanici (viz Cestovatelský semafor).

Bohatý poloostrov Yucatán

Yucatán je mexický poloostrov, někdejší centrum Mayské civilizace. Vydejte se po jejích stopách, prozkoumejte temně zelené pralesy a v nich skrytý Palenque, tajemný Chichén Itzá, místo, kde vznikaly legendy o bozích, o krvavých obětech, o zrodu a konci světa. Mezi stromy v oblasti Lacanjá můžete potkat přímé potomky velkých Mayů. Povečeřte s nimi u ohně a naslouchejte jejich příběhům. Navštivte bílou Méridu, srdce Yucatánu. Vydejte své tělo paprskům slunce na nekonečných plážích Mayské riviéry. Krásy Cancúnu, Playa del Carmen i ostrova Conzumel vás naprosto polapí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Širokou nabídku ubytování nejen v Cancúnu naleznete tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. Vzhledem k současné situaci v cestovním ruchu ale určitě doporučujeme rezervovat ubytování s bezplatnou možností jeho zrušení.

Autopůjčovna

Projeďte celý poloostrov Yucatán po vlastní ose s půjčenou károu. Širokou nabídku osvědčených světových půjčoven hledejte v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Frankfurtu do Cancúnu za 7 900 Kč

Mexiko: za plážovou pohodou do Cancúnu – z Mnichova/Frankfurtu

Náhled letenky z Mnichova do Cancúnu za 8 472 Kč

Mexiko: za plážovou pohodou do Cancúnu – z Mnichova/Frankfurtu


Bude se hodit

Frankfurt (FRA)

Lisabon (LIS)

Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

guest
18 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Peca

No obavám že se máme letenky na začátek května z Mnichova do Mexika- Cancun a že asi neodletíme, vzhledem k tomu ze Německo má stále zavřené hranice. Nebo je tam nějaká jiná možnost?

Peca

Já jsem stále optimista ale moji spolucestujicí moc ne. Presto budeme doufat že do 5. května se to změní a budeme moci odletět. dekuju za info.

Sabina Petrova

Dobrý den,
chceme letět s dětmi do Mexika a chceme si koupit nejnižší tarif bez rezervace sedadel.
Dětem bude v době letu už 12 a u TAP Portugal už patří mezi dospělé (děti mají do 11 let).
Podle zkušeností vím, že jakmile byly dosud jako děti, tak bylo jasné, že nás posadí spolu, ale teď když poletí jako dospělí, tak mám obavy, aby nás na tak dlouhý let nerozsadili.
A když si tedy nemůžeme vybrat sedadla z důvodu nejnižšího tarifu, je riziko, že budeme jako 4členná rodina sedět každý jinde nebo nás automaticky dají vedle sebe? Letěla jsem naposledy takto dlouhým letem s partou asi před 20 lety 🙂 a už si to nepamatuji.
Děkuji moc !
Sabina

Sabina Petrova

No uff :-), děkuji za dobrou zprávu.
My bychom to s manželem neřešili, ale děti by z toho byly paf :-).
A jestli ještě můžu dotaz dle vašich zkušeností – letěli bychom A330neo, kde jsou sedadla 2-4-2, to nás asi dají doprostřed, že? Nebo dávají automaticky když je rodina vedle sebe od okénka, jakože př. řada 7A, B, C, D. 🙂 To jsou „starosti“, že? 🙂 Děkuji moc!

Sabina Petrova

Aha, jasné, děkuji. Pohlídám si 36 hodin.
Právě jsem koupili z Frankfurtu na červen.
Ještě možná jeden dotaz, ohledně pojištění storna, vím, že je pojištění storna kvůli, nemoci, karanténě atd., ale je i kvůli třeba zavření hranic? I když si myslím, že horší už to nebude… 🙂

A děkujeme za tip, tomu Cancunu nešlo odolat :-).

Peca

Daji se pojistit letenky u ERV take storno proti Covidu, stejne jako to nabizi konkurence Pelikan, kde je stejna pojistovna, ale v pripade ze budeme pozitivni pred odletem, vrati 90% ceny. jde to i tady? dekuju P.

GeorGo

U toho Pelikána bacha, pojištění na storno se nevztahuje na COVID, viz jejich pojistné podmínky, článek 19 bod 8 Výluky ( pokud důvod pro storno nebo přerušení cesty
souvisí s epidemií nebo pandemií, pojistná událost nenastává). U nás to zatím online neumíme, pokud si to chcete pojistit, je to ERV a jejich pojištění Extra: https://www.ervpojistovna.cz/cs/information-covid-19

Lukáš

Dobrý den,
chtěl bych při platbě použít vouchery od TAP, ale na webu aerolinky jsou letenky vždy cca 2x dražší. Poč se nedá dostat na stejnou cenu jako přes Váš systém? A je možné vouchery nějak uplatnit při platbě přes Vás resp. ASIANA?

Lukáš

Děkuji za radu, nějak jsem se s tím popral a nakonec koupil.

Milan

A jak se dostanu na německá letiště? Dnes jsem se snažil najít info, za jakých podmínek je možné překročit hranici do Německa. V současné době je to hodně obtížné, pro turistickou cestu téměř nereálné.

Milan

Ano, z dnešního pohledu se nedá odhadnout, co bude na jaře . Nicméně teď okamžitě je povolen jen tranzit přes území D a služební cesty za dost vymezených podmínek. Cesta na letiště do Německa za účelem odletu na dovolenou si troufám říci , že nyní není možná. Více na : https://honzovyletenky.cz/nejlevneji-do-mexika/#comments

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)