Na oblíbenou Mallorcu z Vídně
11.7.2023

Na oblíbenou Mallorcu z Vídně

od 1 251

O této nabídce

Letenky na Mallorcu nikdy nejsou špatný nápad – ani během října, kdy na Baleárech stále panují příjemné teploty. Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky na oblíbenou Mallorcu z Vídně, kdy nejlevnější letenky ulovíte právě v říjnu. Jejich cena začíná na 1 251 Kč, a to v termínu s odletem 14. a návratem 19. října. Tak na nic nečekejte a prozkoumejte kouzelná zákoutí tohoto ostrova.

Klasicky u Ryanairu máte v ceně letenky příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si připlatí za větší kabinové zavazadlo od 500 Kč v jednom směru a za odbavené zavazadlo do 10 kg od 381 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Mallorca nikdy nezklame

Snad každý zná Mallorcu, tu letní dovolenkovou destinaci, lemovanou plážemi a zalitou sluncem, se všemi těmi luxusními resorty a koktejly na lehátku. Ovšem málokdo ví, jak tenhle ostrov Středozemního moře mění svou tvář, když prázdniny skončí a podzim, zima a jaro si předávají vladařské žezlo. Teploty spadnou, ale nikdy ne na příliš nízké, a na pobřežních promenádách se místo přehlídky plavek zdraví cyklisté s bruslaři a chodci. Vyhlídky z okolních kopců a skal se dostávají větší a větší oblibě, a jakpak by ne, vždyť jsou dechberoucí. S příchodem ledna pak růžově rozkvetou jemné mandlovníky a celá Mallorca se promění v zahradu plnou voňavých květin a pomerančovníků.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při prozkoumávání ostrova se vám bude hodit půjčené auto. To si snadno rezervujte předem přes naši autopůjčovnu, kdy za týdenní půjčovné v říjnu vás vyjde od 2 798 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska jsou zcela bez omezení. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 1 251 Kč
Na oblíbenou Mallorcu z Vídně

Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)