Na Maltu z Vídně během října a listopadu
16.5.2023

Na Maltu z Vídně během října a listopadu

od 1 373 Kč

O této nabídce

Uleťte sychravému podzimnímu počasí do prosluněného Středomoří. Aerolinka Ryanair nabízí letenky na oblíbenou Maltu z Vídně po celý říjen a listopad. V této době na Maltě panují příjemné teploty a zároveň se vyhnete davům turistů. Cena zpáteční letenky začíná na 1 373 Kč, a to v termínu od 4. do 12. října, ostatní termíny pořídíte o trochu dráž.

V ceně nejlevnějšího tarifu je zdarma příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. V rámci služby Priority si zakoupíte větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm od 403 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 540 Kč za jeden směr.

Jak se dostat z letiště po ostrově a další informace naleznete v našem průvodci letištěm Malta.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty na Maltu

Pro vstup na Maltu již neplatí žádné speciální podmínky ani opatření. Více aktuálních informací naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Na dovolenou na Maltě nikdy nezapomenete

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Maltu za 1 373 Kč
Na Maltu z Vídně během října a listopadu

Bude se hodit

Letiště Malta (MLA)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)