Na Mallorcu z Vídně nejen před Vánoci
16.11.2023

Na Mallorcu z Vídně nejen před Vánoci

od 959

O této nabídce

Dopřejte si předvánoční nebo povánoční pohodu na nádherné Mallorce. Aerolinka Ryanair nabízí levné zpáteční letenky na Mallorcu z Vídně, které pořídíte od prosince do února příštího roku (s výjimkou vánočních svátků). Nejlevnější letenky za 959 Kč koupíte například v termínu od 6. do 14. prosince.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm si přikoupíte v rámci služby Priority od 342 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 415 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Zimní Mallorca vás nezklame

Snad každý zná Mallorcu, tu letní dovolenkovou destinaci, lemovanou plážemi a zalitou sluncem, se všemi těmi luxusními resorty a koktejly na lehátku. Ovšem málokdo ví, jak tenhle ostrov Středozemního moře mění svou tvář, když prázdniny skončí a podzim, zima a jaro si předávají vladařské žezlo. Teploty spadnou, ale nikdy ne na příliš nízké, a na pobřežních promenádách se místo přehlídky plavek zdraví cyklisté s bruslaři a chodci. Vyhlídky z okolních kopců a skal se dostávají větší a větší oblibě, a jakpak by ne, vždyť jsou dechberoucí. S příchodem ledna pak růžově rozkvetou jemné mandlovníky a celá Mallorca se promění v zahradu plnou voňavých květin a pomerančovníků.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a objeďte celou Mallorcu! Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně. Půjčovné vás v prosinci vyjde od 111 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska jsou zcela volné. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 959 Kč
Na Mallorcu z Vídně nejen před Vánoci

Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)