Na Maledivy s Qatar Airways po celý rok – letenky z Mnichova
15.2.2023

Na Maledivy s Qatar Airways po celý rok – letenky z Mnichova

15 491

O této nabídce

Pakliže cestujete rádi na úrovni, pak jsou pro vás určitě častou volbou Qatar Airways! A právě v jejich nabídce objevíte letenky na Maledivy za velmi solidní částky. Zpáteční letenky z Mnichova do Malé pořídíte za 15 491 Kč. Základní tarif „Economy Classic“ taktéž zahrnuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s limitem 25 kg. V obou směrech vás čeká jeden pohodlný a nedlouhý přestup v hubu dopravce, tzn. v katarském Dauhá (DOH). A ještě jedna příjemná zpráva: na výběr je široké množství termínů od jarních měsíců až zimní měsíce příštího roku. Na Maledivy tak můžete na křídlech prémiové aerolinky vyrazit o letních prázdninách nebo klidně závěru kalendářního roku a oslavit tak v Indickém oceánu příchod nového roku.

PS: Zajímavé letenky z Mnichova na Maledivy nabízí také aerolinka Etihad Airways. V její nabídce ulovíte zpáteční letenky dokonce za ceny od 14 038 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz do ráje, vyraz na Maledivy

Malé divy mají Male – nejmenší hlavní město světa. Tím však výčet MALÉho končí! Zážitky, které si odsud odvezete, budou obrovské! Žádný strach o peněženku, ostrovy projedete i s batohem! Cenově nejpříznivější je Dhiffushi, součást atolu Kaafu, kde jsou pláže stejně úchvatné jako na místech dražších. Skvělé jídlo za příjemný peníz ochutnáte na Guraidhoo, kde jsou tři restaurace a těžko říct, ve které chutnají rybí speciality lépe! Kam za faunou? Na Fuvahmulah! Ten milují všichni ptáci z okolí a pod hladinou se tu prohání tolik druhů ryb, jako nikde jinde na Maledivách. A nikam nepospíchejte, poMALÉ tempo se k MALEDIVÁM hodí mnohem víc!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Maledivy za 15 491 Kč

Na Maledivy s Qatar Airways po celý rok – letenky z Mnichova

Náhled letenky z Mnichova na Maledivy přes Nový rok za 15 966 Kč

Na Maledivy s Qatar Airways po celý rok – letenky z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)