Na Madagaskar: z Vídně na palubě Turkish Airlines
25.6.2023

Na Madagaskar: z Vídně na palubě Turkish Airlines

16 999

O této nabídce

Akční letenky na Madagaskar bývají tradičně raritní záležitostí. Pokud o výletu na čtvrtý největší ostrov na světě přemýšlíte a zároveň nechcete spoléhat na služby cestovní kanceláře (ano, i v závěru letošního roku bude na Nosy Be vypravovat charterové lety Čedok), určitě si pozorně prohlédněte aktuální promo nabídku od Turkish Airlines. Zpáteční letenky z Vídně na Madagaskar, do hlavního města Antananarivo, ulovíte za pěknou cenu 16 999 Kč.

Několik termínů naleznete již během podzimu, v září a říjnu, vícero je jich ovšem dostupných po čas prvního kvartálu kalendářního roku 2024 (viz naše kalendáře níže). Samozřejmostí je štědrá zavazadlová politika aerolinky, která vám umožní zdarma přepravit až 46 kg batožiny. Routing v obou směrech obsahuje jeden středně dlouhý přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Inspiraci k cestě na Madagaskar najdete v cestopise od našeho Jirky, který část ostrova projel loni na podzim.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za nezapomenutelnými zážitky na Madagaskar

Domov lemurů a půda baobabů čeká na spásu kdesi v Indickém oceánu. Neprostupné pralesy, zpěv pestrobarevných ptáků a kuňkání exotických žab se možná brzy promění v pouhou vzpomínku. Ale právě peníze z turismu by chudému Madagaskaru mohly pomoci postavit se zase na nohy, tak podpořte tenhle přírodní ráj a vydejte se za krásnými procházkami zvlněnou krajinou, vulkanickými masívy a posledními záblesky bohatě obydlených deštných lesů. Několikrát do roka jsou přilehlé vody poctěny návštěvou dechberoucích keporkaků a národní parky jako Tsingy de Bemaraha Strict nebo divoký Isalo vám otevřou nesmírně úchvatné výhledy do kraje tohohle jedinečného ostrova.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madagaskar

Cestování na Madagaskar je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou pro vstup je nově zlevněné turistické vízum za 10 €, o nějž zažádáte po příletu na letišti.

Více informací, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Madagaskaru“.

Náhled letenky z Vídně na Madagaskar za 16 999 Kč

Na Madagaskar: z Vídně na palubě Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)